Zamiast polityki, wybierze MMA? Tajemnicza deklaracja Popka

Popek / By Serecki - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=72131641

  

"Nie mówię tak, nie mówię nie. Czas pokaże, zobaczymy" - odpowiedział Popek Monster na pytanie o to, czy ma zamiar wrócić do MMA. Jeszcze nie dawno muzyk deklarował, że jego sportowa kariera zakończyła się, a w planach miał... podbój polskiej sceny politycznej.

Popek Monster, raper i były zawodnik MMA był jednym z gości uroczystej premiery filmu "Underdog". Mężczyzna zapytany przez reportera Wirtualnej Polski o to, czy sam zamierza jeszcze wrócić do walki, odpowiedział:

Nie mówię tak, nie mówię nie. Czas pokaże, zobaczymy

- nie mógł się zdecydować.

Ja już miałem kończyć już karierę, ale zawirowało się wokół mnie znowu i sport to zdrowie, także nie jestem w stanie teraz nic powiedzieć. Musicie poczekać, tak samo jak ja

- dodał Popek, sugerując, że w kwestii kariery jako zawodnik MMA, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

To zaskakujące dla fanów rapera, który jeszcze niedawno deklarował, że zakończył karierę sportowca i zamierza poświęcić się muzyce oraz... polityce. Popek założył niedawno własną partię polityczną o nazwie Młoda Polska. Czyżby jednak zrezygnował z kariery polityka? O tym przekonamy się zapewne niebawem. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, wp.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


10 % ze sprzedaży online produktów LOTTO trafi na walkę z koronawirusem

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/mattthewafflecat/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl

  

Totalizator Sportowy zrobił kolejny krok we wsparciu walki z koronawirusem. Zarząd spółki zdecydował o bezterminowym przekazaniu na ten cel 10 procent ze sprzedaży wszystkich zakładów i losów zawieranych na lotto.pl. Projekt ruszył dziś.

– Przystępujemy do kolejnych działań, które pozwolą nam jeszcze mocniej zaangażować się w pomoc wszystkim tym, którzy codziennie podejmują ogromny wysiłek na rzecz walki z koronawirusem. Należy jednak też myśleć o przyszłości, dlatego tak ważne jest wsparcie wieloetapowe, którego celem będzie ograniczanie skutków tej epidemii po jej zakończeniu

– powiedział Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Warto podkreślić, że cena produktów LOTTO pozostanie bez zmian, a grający nadal będą wspierać rozwój polskiego sportu oraz kultury narodowej.

- Skoordynowana akcja pomocy potrzebującym realizowana na co dzień przez spółki skarbu państwa przynosi pożądane efekty. Totalizator Sportowy udowadnia, że możemy wygrać wszyscy –  dziś z samym koronawirusem, jutro ze skutkami epidemii.  Tak szerokie wsparcie to warunek czasu walki z chorobą, ale i kwestia odpowiedzialności spółki wobec jej klientów – powiedział Jacek Sasin, wicepremier, minister aktywów państwowych.     

Warto dodać, że 26 marca Totalizator Sportowy podjął decyzję, by przekazać za pośrednictwem Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej (w formie darowizny) 90 samochodów, które posłużą jako niezbędny transport do walki z epidemią. Dwadzieścia pierwszych aut zostało już rozdysponowanych pomiędzy 10. szpitalami. Czas oraz miejsce przekazania kolejnych uzgadniane są na bieżąco z koordynującymi akcję pomocy Ministerstwem Zdrowia i Ministerstwem Aktywów Państwowych.

To jednak nie wszystko. Wcześniej Totalizator Sportowy zdecydował o przekazaniu za pośrednictwem Fundacji darowiznę w wysokości 4 mln zł na walkę z epidemią koronawirusa. Wsparcie trafiło do 6 szpitali: MEGREZ Spółka z o.o. w Tychach, Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie, Tomaszowskiego Centrum Zdrowia w Tomaszowie Mazowieckim, Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie, Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu i Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Sanoku.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts