Tak wyglądała, zanim stała się megagwiazdą. Poznajecie?

Bardzo się zmieniła? / fot. www.instagram.com/reesewitherspoon/

  

Gwiazda Hollywood i blond piękność znana m.in. z takich filmów jak "Legalna blondynka" czy "Dziewczyna z Alabamy" podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z lat 90-tych, które wówczas znalazło się w nieistniejącym już magazynie "Teen People". Czy rozpoznajecie na nim Reese Witherspoon?

Artykuł wspomina kreację Reese Witherspoon w komedii "Miasteczko Pleasantville". W filmie tym aktorka wciela się w nastolatkę, która razem z bratem przenosi się do serialu z lat 50-tych. Premiera filmu miała swoją premierę w 1998 r., a Witherspoon miała wtedy 22 lata. Głośne role w filmach takich jak "Legalna blondynka" i "Dziewczyna z Alabamy" były wtedy dopiero przed nią. Już wtedy zapowiadała się na megagwiazdę? Rozpoznaliście ją bez problemu?

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, www.instagram.com/reesewitherspoon/

Tagi

Wczytuję komentarze...


"Każdy lekarz może skierować na testy pod kątem koronawirusa". Ważna deklaracja wiceministra

/ Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Każdy lekarz może kierować pacjenta na testy (w kierunku wykrycia koronawirusa -red.). Mówimy tu także o finansowaniu testów dla medyków - rozwiał dziś wątpliwości wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński. Jak dodał, "zarządzenie prezesa NFZ zostało już podpisane".

- Stale analizujemy wszystko, co zgłasza do nas samorząd zawodowy, ponieważ to on reprezentuje personel medyczny - zapewnił Cieszyński.

- Ja tylko chciałbym przypomnieć (...), że mamy te zwiększone wypłaty zasiłku chorobowego – 25 proc. w stosunku do wszystkich innych pracowników, którzy są poddani kwarantannie. Mieliśmy kilkanaście tysięcy osób z personelu medycznego szpitali jednoimiennych z dodatkowym ubezpieczeniem, wykupionym przez Ministerstwo Zdrowia

- mówił wiceminister zdrowia o aktualnej sytuacji personelu medycznego.

[polecam:https://niezalezna.pl/321224-premier-morawiecki-przypomina-pandemia-wymaga-zmiany-nawykow-i-publikuje-nowy-spot]

Wyjaśnił, że to jest ubezpieczenie przygotowane wspólnie z PZU, które zapewnia specjalne świadczenie na wypadek, gdyby lekarz lub członek jego rodziny był zarażony koronawirusem.

- Oczywiście, przygotowujemy specjalne rozwiązania dla personelu medycznego, ponieważ medycy – ale też przedstawiciele służb państwowych, mówię tu o policji, o straży granicznej – są dzisiaj na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem i dlatego takie specjalne rozwiązania już są przekazane do realizacji, czy już są wdrożone

- zapewnił Cieszyński.

Wiceminister zdrowia zapowiedział, że "kolejne też będą wdrażane". - Myślę, że to będzie najlepszy moment na to, aby szczegółowo odnieść się do tych postulatów Naczelnej Rady Lekarskiej - dodał.

Pytany o to, od kiedy wchodzi w życie finansowanie testów na koronawirusa we wszystkich placówkach medycznych i jak to będzie wyglądać, Cieszyński odpowiedział: "zarządzenie prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ), które kieruje ten strumień pieniędzy do placówek służby ochrony zdrowia, zostało już podpisane".

[polecam:https://niezalezna.pl/321239-beda-kolejne-restrykcje-w-zwiazku-z-epidemia-koronawirusa-padly-konkretne-warunki]

- To oznacza, że tak naprawdę każdy lekarz może kierować tego pacjenta na testy. Mówimy tu, oczywiście, także o finansowaniu tych testów dla medyków" - wyjaśnił. Wiceminister zaznaczył, że "te laboratoria funkcjonują, ale też kolejne będą dołączane w najbliższych dniach".


 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts