"Multikulti to totalna brednia"? Mocne słowa aktora

"Multikulti to totalna brednia, która doprowadzi do upadku chrześcijaństwa i białej rasy" - napisał na Facebooku aktor Jarosław Jakimowicz ("Młode wilki", "Poranek kojota"), wdając się w dyskusję m.in. na temat śmierci Bartosza Niedzielskiego, ofiary zamachu w Strasburgu. Jego wypowiedzi wzbudziły czujność Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Słusznie?

Jarosław Jakimowicz
fot. YouTube

Multikulti to totalna brednia, która doprowadzi do upadku chrześcijaństwa i białej rasy 

- napisał w mediach społecznościowych Jarosław Jakimowicz. Jego wpis wzbudził emocje, a sam aktor wdał się pod nim w dyskusję z internautami. Dotyczyła ona m.in. tragicznej  śmierci Bartosza Niedzielskiego w Strasburgu:

Kolejna niewinna ofiara polityki europejskiej. Kiedy słyszę, że zabójca, ten BRUD był znany służbom bezpieczeństwa, zastanawiam się, kiedy wreszcie powiemy dość i na kopach wyrzucimy ich z Europy? 

- spytał aktor. Na sugestię jednego z rozmówców, że może nie każdy imigrant jest zamachowcem, Jakimowicz odparł:

Jeżeli ty nie widzisz różnicy między Polakami i tym po co wyjeżdzają a brudami, to ja Ci tego nie wytłumaczę

- odparował mu Jakimowicz.

Wypowiedź aktora potępił Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych - ten sam, którego współzałożyciel Rafał Gaweł został oskarżony o oszustwa i wyłudzenia na kwotę kilkuset tysięcy złotych. Mężczyzna został skazany na dwa lata więzienia. 

 

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Jarosław Jakimowicz #Bartosz Niedzielski #Strasburg

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo