Nielegalna broń i amunicja zabezpieczona

Nielegalna broń / malopolska.policja.gov.pl

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali 68 – letniego mieszkańca Gminy Brzeszcze, podejrzanego o nielegalne posiadanie broni i amunicji. W mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli strzelbę oraz kilka sztuk nabojów.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że jeden z mieszkańców Gminy Brzeszcze posiada broń bez wymaganego pozwolenia. Aby zweryfikować te informacje w niedzielę [6 stycznia 2018] policjanci zapukali do drzwi domu 68–latka.

Mężczyzna przyznał, że jest w posiadaniu broni myśliwskiej oraz kilku sztuk nabojów, lecz nie przedstawił wymaganego zezwolenia. W związku z powyższym strzelba oraz naboje zostały zabezpieczone. Za nielegalne posiadanie broni lub amunicji grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl