Jak wyjaśnić zachowanie opozycji? Terlecki ma swoją teorię. Oto TRZY POWODY

Ryszard Terlecki / Filip Blazejowski/Gazeta Polska

  

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki w dwóch zdaniach podsumował działania opozycji. Wskazał w nich przyczyny ich zachowania - to brak programu, liderów oraz strach przed wyborami.

Obecnie "totalna opozycja" zajmuje się protestami w sprawie... dzików. Tak, dziki królują w przestrzeni medialnej kreowanej przez polityków PO czy Nowoczesnej. Ryszard Terlecki ma swoją teorię na to, dlaczego z ich strony rozsiewana jest taka histeria.

Opozycja nie ma programu ani liderów i  panicznie boi się wyborów. Dlatego zajmuje się powielaniem sensacji z tabloidów i produkcją kłamstw.

- napisał na Twitterze wicemarszałek Sejmu.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Prezydent Andrzej Duda w Kalifornii – spotkanie z Polonią w San Jose

Para prezydencka w San Jose / Małgorzata Schulz/Los Angeles

  

Trwa spotkanie Pary Prezydenckiej z amerykańska Polonią w kościele parafialnym Misji Św. Brata Alberta w San Jose w Kalifornii.

Spotkanie rozpoczęło się mszą świętą o godz. 13:00 czasu lokalnego.

Po mszy świętej para prezydencka przejdzie do sali parafialnej na spotkanie, podczas którego zostaną uhonorowani zasłużeni na rzecz środowisk polonijnych.

Po spotkaniu odbędzie się piknik z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy i jego małżonki Agaty Kornhauser-
Dudy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl