Hollywoodzka piękność zagra... lalkę Barbie

Margot Robbie / fot. www.instagram.com/margotrobbieofficial/

  

Margot Robbie, aktorka znana m.in. z takich tytułów jak "Wilk z Wall Street" i "Ja, Tonya" wcieli się w... lalkę Barbie. Wszystko za sprawą powstającego pierwszego w historii aktorskiego filmu o zabawce uwielbianej przez dziewczynki z całego świata.

O wspólnej inicjatywie Warner Bros i firmy Mattel (producenta lalek Barbie) mówi się już od dłuższego czasu. Szczególne emocje budzi obsada, zwłaszcza rola główna. Do tej pory mówiło się o tym, że w Barbie miałaby wcielić się Amy Schumer lub Anne Hathaway. Jednak, jak donosi portal Movie Web, w rolę kultowej lalki wcieli się hollywoodzka piękność Margot Robbie ("Wilk z Wall Street", "Ja, Tonya"). Informację potwierdziła sama aktorka, przyznając, że "jest dumna", przyjmując rolę Barbie: 

Zabawa z Barbie budzi w dziecku pewność siebie, ciekawość i umiejętność komunikacji i umożliwia podróż do odkrycia siebie. Przez 60 lat istnienia marki, Barbie umożliwiła dzieciom, by wyobrażały siebie w wymarzonych rolach, od księżniczki zaczynając, na prezydencie kończąc. Jestem dumna przyjmując tę rolę i produkując film, który jak wierzę, będzie miał ogromnie pozytywny wpływ na dzieci na całym świecie.

Na razie twórcy trzymają szczegóły produkcji w dużym sekrecie i nie wiadomo jeszcze, kiedy wystartują zdjęcia do filmu. Póki co, pewne jest to, że Margot Robbie zobaczymy w głośnym filmie Quentina Tarantino "One Upon a Time in Hollywood" ("Pewnego razu w Hollywood") opowiadającym o tragedii, jaka dokonała się przed laty w willi Romana Polańskiego. Robbie wcieli się w zamordowaną przez sektę Charlesa Mansona żonę polskiego reżysera, Sharon Tate.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Mariusz Błaszczak: "Wojsko Polskie należy do najlepszych"

Mariusz Błaszczak / Maciej Łuczniewski/Gazeta Polska

  

"Czerpiąc z dziedzictwa i tradycji uczelni wojskowych zachowajcie dumę i pewność, że Wojsko Polskie należy do najlepszych" - mówił dziś szef MON Mariusz Błaszczak do wykładowców i słuchaczy Akademii Sztuki Wojennej. Minister obrony narodowej wziął udział w uroczystości wręczenia sztandaru dla Akademii.

Szef MON podkreślił, że Akademia Sztuki Wojennej dziedziczy tradycje zarówno Szkoły Rycerskiej, jak i odrodzonej sto lat temu Wyższej Szkoły Wojennej.

"Dziś Akademia Sztuki Wojennej jest uczelnią, która zajmuje się przede wszystkim doskonaleniem umiejętności wojskowych dowódców Wojska Polskiego, ale także kształtowaniem postaw w duchu patriotyzmu i gotowości do poświęcenia"

- podkreślił minister obrony narodowej.

Jak mówił, przed chwilą nadany sztandar jest symbolem najważniejszych wartości dla żołnierza polskiego, a więc jest symbolem wierności, honoru i męstwa.

"Życzę wszystkim pracownikom naukowowo-dydaktycznym Akademii satysfakcji ze swej działalności, a słuchaczom Akademii życzę podnoszenia umiejętności dowódczych, ugruntowania wiedzy, która dotyczy wyzwań, przed którymi stoi nasza ojczyzna i Wojsko Polskie"

- powiedział Błaszczak.

"Życzę, abyście czerpiąc z dziedzictwa i tradycji uczelni wojskowych, zachowali dumę i pewność, że Wojsko Polskie należy do najlepszych"

- dodał minister.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl