Homopropaganda bierze dzieci na cel! Na paradzie równości będą... warsztaty dla najmłodszych

Środowiska LGBT, które i w tym roku organizują swoją Paradę Równości, tym razem postanowiły wyjść z odpowiednim przekazem również do najmłodszych. Te zatem, w specjalnym sektorze, będą mogły uczestniczyć w tematycznych warsztatach. Tegoroczna parada odbędzie się pod patronatem Rafała Trzaskowskiego. Interpelację w kwestii sekcji dziecięcej złożył już radny PiS.

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

W tym roku w Warszawie odbędzie się 19. już Parada Równości. Pochód z tęczowymi flagami przejdzie zapewne ubiegłoroczną trasą (m.in. aleją Jana Pawła II, Alejami Jerozolimskimi, ul. Marszałkowską i aleją "Solidarności"). W 2018 r. uczestnicy trzymali transparenty z hasłami: "Małżeństwo dla wszystkich", "Smile if your gay", "Miłość zwycięża", "Pride for everyone", "Ten pedał kocha Polskę"...

Jednak w tym roku środowiska LGBT przejdą samych siebie. Organizatorzy postanowili bowiem zapewnić odpowiednie atrakcje również dla najmłodszych. W specjalnie stworzonej strefie dla dzieci będą uczestniczyć w odpowiednio sprofilowanych warsztatach.  

A wszystko odbędzie się pod patronatem obecnego prezydenta miasta stołecznego Rafała Trzaskowskiego, który nie ukrywa swojej sympatii dla środowisk LGBTQ.

Sprawą zainteresował się radny PiS z Warszawy Filip Frąckowiak, który złoży interpelację w sprawie zapowiadanych warsztatów dla dzieci.

Najbardziej przerażającym elementem tej zapowiadanej na czerwiec parady są te tzw. warsztaty dla dzieci. Należy zapytać pana prezydenta, czy wie, jakie są to warsztaty, czego będą uczone dzieci, w jakim zakresie mają w tym uczestniczyć i kto ma ich uczyć. Zakładam, że organizator będzie miał zgodę rodziców dzieci uczestniczących w tych warsztatach. To jest w ogóle pierwszym warunkiem

– wykazuje i dodaje, że to tylko "pierwszy krok, by potem homoaktywiści mogli wchodzić do szkół, na co nie godzi się większość rodziców".

 

Źródło: niezalezna.pl, radiomaryja.pl

#LGBT #LGBTQ #Parada Równości #warszataty #dzieci

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo