Po co są służby specjalne

  

Monstrualna kradzież majątku publicznego w postaci wyłudzeń VAT to w przybliżeniu wartość rocznego budżetu Polski. Na osiem lat rządów PO jeden rok Polacy pracowali na rzecz podatkowych mafii! Z całą pewnością nie było to jednostkowe przestępstwo, o którym aparat państwa mógł nie wiedzieć.

Nie sposób na przykład nie zauważyć, że na papierze Polska nagle stała się światowym eksporterem telefonów komórkowych. Służby specjalne, jak CBA, mają prawny obowiązek podejmowania inicjatyw zmierzających do pozyskania wiedzy na temat nawet potencjalnych zagrożeń dla stabilności finansowej kraju i wykorzystania wszelkich dostępnych instrumentów, by istniejącą już przestępczość wyeliminować lub ograniczyć. To za to, a nie za biesiadowanie z panią Bieńkowską, Paweł Wojtunik pobierał sowite wynagrodzenie. Sądząc po efektach, nie były to dobrze wydane pieniądze.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts