"Będę mamą" - taki tytuł nosi cykl zainicjowany przez Agnieszkę Kaczorowską, która właśnie wystartowała z nowym projektem. W jego ramach aktorka i tancerka będzie doradzać kobietom spodziewającym się dziecka i młodym matkom. To niezwykły "zbieg okoliczności", gdyż zaledwie kilka dni temu, w Sylwestra, Kaczorowska poinformowała, że sama jest w ciąży. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już JUTRO ?? PONIEDZIAŁEK ?? 7️⃣.0️⃣1️⃣ ?? pierwszy odcinek cyklu „Będę Mamą” na moim YouTubie ! Porozmawiam z Ulą Bielak - fizjoterapeutką, właścicielką @strefazdrowiawilanow o aktywności fizycznej w ciąży. ? Jeśli mimo naszej rozmowy pojawią się jakieś pytania, to zostawiajcie je koniecznie w komentarzach pod odcinkiem, aby Ula mogła Wam na nie odpowiedzieć.?? ________________ Jeśli jesteś osobą niesłyszącą, to będzie możliwość włączenia na filmie napisów. ?? ________________ Jeśli jeszcze nie subskrybujesz mojego kanału, to zachęcam ?? LINK w BIO ⭐️ ________________ Nowe odcinki będą pojawiać się w każdy poniedziałek❗️ #zwiastun #BedeMama #BędęMamą #agnieszkakaczorowska #agnieszkakaczorowskapela #strefazdrowiawilanow #rodzew2019 #ciąża #kobietawciąży #aktywnośćwciąży @makeupbykasia @agata_szpejna_hairteam @dubasagnieszka @eachoneteachone.pl

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Cóż, w dzisiejszych czasach i w dobie internetu ekspertem może być każdy. I choć można spierać się, czy początkująca mama jest na pewno dobrą kandydatką, by doradzać innym kobietom mierzącym się z macierzyństwem, jednego Agnieszce Kaczorowskiej nie można odmówić: sprytu, który sprawił, że nawet swoją ciążę potrafiła wykorzystać jako okazję do nowego zajęcia i... zarobku: zaledwie w jeden dzień od publikacji pierwszego odcinka, filmik Kaczorowskiej obejrzało prawie 30 tys. osób.