Uśmiechnięta Dominika Figurska promuje chrześcijańską modę. ZDJĘCIA

Dominika Figurska jest przykładem gwiazdy, która chętnie daje świadectwo wiary, często podkreślając w wywiadach znaczenie Boga w jej życiu. Aktorka postanowiła też, wspólnie z mężem, wziąć udział w sesji promującej chrześcijańską... odzież. Jak Wam się podoba w takiej stylizacji? Lubicie za pomocą ubioru podkreślać swoje poglądy?

Dominika Figurska wraz z mężem wzięła udział w sesji promującej ubrania z chrześcijańskim przekazem
fot. fot. www.slowomamoc.pl

"Bóg sam wystarczy", "Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam?" oraz "Pokój i Dobro!" - takie hasła możemy przeczytać na koszulkach i bluzach promujących chrześcijański przekaz. W sesji promującej ubrania wzięła udział aktorka i dziennikarka Dominika Figurska. Przed obiektywem pozowała wspólnie z mężem Michałem Chorosińskim. Gwiazda nie kryje się z katolickimi poglądami, przeciwnie - chętnie opowiada w wywiadach o bliskiej więzi z Bogiem i bierze udział w chrześcijańskich inicjatywach.

Jak się okazuje, Dominika Figurska to niejedyna amatorka chrześcijańskiej mody. W podobnej koszulce zapozowała niedawno gwiazda polskiej estrady, Halina Frąckowiak:

Jak Wam się podoba taka moda? Lubicie wyrażać ubraniem własne przekonania? A może wolicie zachować je dla siebie? Dajcie znać w sondzie!

 


Źródło: niezalezna.pl, www.facebook.com/SlowoMaMoc/

#Dominika Figurska #Słowo Ma Moc #moda #chrześcijaństwo

redakcja
Sonda
Wczytuję sondę...

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo