Scheuring-Wielgus znowu popłynęła... Czego zazdrościli jej dzieciom rówieśnicy?

/ PrtSc/ Twitter

  

W programie Onetu to się jednak dzieje! Tomasz Sekielski miał dzisiaj wyjątkowo ciekawych gości, a każdy z nich równie ciekawe przemyślenia. I nie wiadomo do końca, z czyich mądrości śmiać się i płakać bardziej. Rzecznik Trzaskowskiego wyśmiał własnego szefa, a Joanna Scheuring-Wielgus dała popis z zupełnie innej strony. Musicie to zobaczyć!

Jak już pisaliśmy, solidną wpadkę zaliczył o poranku Kamil Dąbrowa, który od niedawna pracuje w stołecznym ratuszu jako rzecznik prasowy prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Choć chciał pośmieszkować z Patryka Jakiego, nie wyszło. Za to dokonał pięknego samozaorania, gdyż nie sprawdził, co dokładnie w kampanii wyborczej obiecywał Trzaskowski. Okazało się, że... wyśmiał swojego szefa!

W tyle nie pozostała wcale poseł Joanna Scheuring-Wielgus, która w tym samym programie dała równie interesujący popis.

Moi synowie nigdy nie chodzili na religię, zresztą ich koledzy zawsze im tego zazdrościli

- z dumą oświadczyła.

I popłynęła:

Mój najstarszy syn, który za moment skończy 21 lat, w zasadzie jest jedynym z moich synów, który był u komunii i on w ogóle po komunii powiedział nam „ale po co ja w ogóle chodzę do tego Kościoła, skoro nikt z nas nie chodzi. Przecież to jest w ogóle kłamstwo, bo ksiądz daje nam oceny za to, w jaki sposób się modlimy.” I to nas: mnie i mojego męża otrzeźwiło. Stwierdziliśmy on ma rację, po co to wszystko?

- wyznała, stawiając zarazem ekspercką diagnozę: "My to robiliśmy jakby pod wpływem rodziny, bo to tak większość rodzin ma".

A już pozostałe moje dzieciaczki nie chodzą i są z tego bardzo zadowolone

- dodała.

Cóż. Jak mówi stare dobre porzekadło: "Czym skorupka za młodu..."

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Skandal w berlińskiej policji

/ Kdogan; pixabay.com / Creative Commons CC0

  

Przed rokiem anonimowy autor, przedstawiający się na łamach niemieckiego „Tagesspiegel” jako długoletni pracownik Urzędu Kryminalnego w Berlinie ujawnił, że do berlińskiej policji przyjmowani są członkowie arabskich klanów przestępczych. Jak się okazuje od tego czasu niewiele się zmieniło na lepsze. Właśnie wybuchł nowy skandal, bo okazało się, że kilku policjantów miało współpracować z arabskimi klanami.

Co najmniej sześciu berlińskich policjantów współpracuje z arabskimi klanami – twierdzi rzecznik „Stowarzyszenia Krytycznych Policjantów i Policjantek” Thomas Wueppesahl, cytowany przez portal dw.com.

W rozmowie z rozgłośnią RBB, powiedział on, że "kilku policjantów przekazuje poufne informacje klanom".

Według naszych informacji możemy przyjąć, że co najmniej sześciu, o ile nie dziesięciu kolegów utrzymuje kanały komunikacji ze środowiskiem arabskich klanów. Dla tych policjantów rodzinne relacje w klanach są ważniejsze niż państwo prawa

- powiedział Wueppesahl. [polecam:https://niezalezna.pl/255220-niemcy-maja-potezny-problem-z-arabskimi-klanami-tworza-wlasny-system-wartosci-i-porzadku]

Według niego podejrzani policjanci nie mieli dostępu do najważniejszych informacji. 

Thomas Wueppesahl uważa, że na niekorzyść obniżyły się kryteria przy naborze do pracy w policji

Wielu szkolonych obecnie policjantów przed 20 lub 30 laty w ogóle nie byłoby przyjętych do pracy w policji.
Szkoła policyjna w Berlinie w przeszłości już wielokrotnie była krytykowana ze względu na wypadające tam często zajęcia i deficyty w dyscyplinie szkolonych osób

- komentował rzecznik „Stowarzyszenia Krytycznych Policjantów i Policjantek”

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, dw.com

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl