Scheuring-Wielgus znowu popłynęła... Czego zazdrościli jej dzieciom rówieśnicy?

/ PrtSc/ Twitter

  

W programie Onetu to się jednak dzieje! Tomasz Sekielski miał dzisiaj wyjątkowo ciekawych gości, a każdy z nich równie ciekawe przemyślenia. I nie wiadomo do końca, z czyich mądrości śmiać się i płakać bardziej. Rzecznik Trzaskowskiego wyśmiał własnego szefa, a Joanna Scheuring-Wielgus dała popis z zupełnie innej strony. Musicie to zobaczyć!

Jak już pisaliśmy, solidną wpadkę zaliczył o poranku Kamil Dąbrowa, który od niedawna pracuje w stołecznym ratuszu jako rzecznik prasowy prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Choć chciał pośmieszkować z Patryka Jakiego, nie wyszło. Za to dokonał pięknego samozaorania, gdyż nie sprawdził, co dokładnie w kampanii wyborczej obiecywał Trzaskowski. Okazało się, że... wyśmiał swojego szefa!

W tyle nie pozostała wcale poseł Joanna Scheuring-Wielgus, która w tym samym programie dała równie interesujący popis.

Moi synowie nigdy nie chodzili na religię, zresztą ich koledzy zawsze im tego zazdrościli

- z dumą oświadczyła.

I popłynęła:

Mój najstarszy syn, który za moment skończy 21 lat, w zasadzie jest jedynym z moich synów, który był u komunii i on w ogóle po komunii powiedział nam „ale po co ja w ogóle chodzę do tego Kościoła, skoro nikt z nas nie chodzi. Przecież to jest w ogóle kłamstwo, bo ksiądz daje nam oceny za to, w jaki sposób się modlimy.” I to nas: mnie i mojego męża otrzeźwiło. Stwierdziliśmy on ma rację, po co to wszystko?

- wyznała, stawiając zarazem ekspercką diagnozę: "My to robiliśmy jakby pod wpływem rodziny, bo to tak większość rodzin ma".

A już pozostałe moje dzieciaczki nie chodzą i są z tego bardzo zadowolone

- dodała.

Cóż. Jak mówi stare dobre porzekadło: "Czym skorupka za młodu..."

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Papież modli się o ugaszenie pożarów

Papież Franciszek / Filip Blazejowski/Gazeta Polska

  

Papież Franciszek podczas dzisiejszego spotkania z wiernymi w Watykanie wezwał wszystkich do modlitwy w intencji Amazonii, gdzie trwają pożary lasów. Przypomniał, że obszar ten jest "płucem" niezbędnym dla całej Ziemi.

Zwracając się do tysięcy osób zgromadzonych na placu Świętego Piotra na modlitwie Anioł Pański, papież powiedział: "Jesteśmy wszyscy zaniepokojeni rozległymi pożarami, które wybuchły w Amazonii. Módlmy się o to, aby dzięki zaangażowaniu wszystkich zostały jak najszybciej ugaszone".

"To leśne płuco jest niezbędne dla naszej planety"

- dodał Franciszek.

W Watykanie w dniach od 6 do 27 października odbędzie się zwołany przez papieża synod biskupów na temat Amazonii. Temat obrad to: "Amazonia: nowe drogi dla Kościoła i dla ekologii integralnej".

W Brazylii do walki z pożarami lasów w Amazonii oddelegowano lotnictwo wojskowe i 44 tysiące żołnierzy.

Walka z tym żywiołem to jeden z tematów rozmów przywódców na trwającym szczycie G7 w Biarritz we Francji.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl