Festiwal Owsiaka zagrożony? Dziwny ping-pong między szefem WOŚP a władzami miasta

Nie ogłoszono jeszcze daty organizowanego przez Jurka Owsiaka Festiwalu Pol'And'Rock. Prezes WOŚP na portalu społecznościowym zasugerował, że organizacją imprezy zajmie się w tym roku miasto Kostrzyn. Władze miasta deklarują na razie, że oświadczenie Owsiaka jest dla nich zaskoczeniem. Czy to oznacza koniec festiwalu Owsiaka w Kostrzynie?

Jerzy Owsiak
Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Kilka miesięcy temu, tuż po zakończeniu pierwszej edycji Pol'and'Rock Festivalu, czyli nowej wersji Woodstocka organizowanego przez Jerzego Owsiaka, szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opublikował enigmatyczny wpis. Owsiak sugeruje w nim, że chciałby, by organizacji kolejnej edycji festiwalu podjęło się... miasto Kostrzyn.

I pomyślałem sobie, że chyba przyszedł czas, aby Festiwal Pol’and’Rock mógł być niesiony już nie przez nas! My chętnie zaczęlibyśmy coś od samego początku! (…) Myślę, że Pol’and’Rock w przyszłym roku powinien być organizowany przez miasto. Chętnie wypracowany system i przepiękny Festiwal oddamy w ręce ludzi, którzy są na miejscu, reprezentują ten kawałek ziemi, których nauczyliśmy bardzo wielu rzeczy i jestem przekonany, że bardzo wielu ludzi, którzy do tej pory współpracowali z nami przy organizacji Woodstock, a teraz Pol’and’Rock, będzie współpracowało razem z miastem przy organizacji kolejnego Festiwalu

- napisał Owsiak.

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, władze Kostrzyna "deklarują na razie, że oświadczenie Owsiaka jest dla nich zaskoczeniem". Czy to oznacza koniec imprezy Owsiaka w tym mieście? Dodatkowo, po Nowym Roku zwykle PAP publikuje listę najważniejszych koncertów i festiwali, które mają się odbyć w Polsce w ciągu nadchodzących 12 miesięcy. Tym razem zabrakło informacji dotyczącej tego, kto miałby wystąpić podczas drugiej edycji Pol'And'Rock Festivalu.

 

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

#WOŚP #OWsiak

redakcja
Sonda
Wczytuję sondę...

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo