Kanalie od upaińców

  

Jak prosta, prymitywna bywa praktyka działania wszechwładnych bossów służb specjalnych, pokazał sposób przechowywania przez Kiszczaka dokumentów na Bolka (i innych). Nie żadne zaszyfrowane elektroniczne cudeńka, a 50 kg papierzysk w kartonach w chałupie starego komucha. W sobotę pojawiła się informacja, że trzech Polaków z okolic partii Zmiana i Falangi podpaliło budynek Towarzystwa Węgierskiej Kultury Zakarpacia na Ukrainie, by pogorszyć stosunki ukraińsko-węgierskie. Dostać mieli po tysiąc zł. Proste?

Dziś główny – po telewizjach – obszar działania rosyjskiej agentury wpływu w Polsce to YouTube. W szczególności dziecinnie łatwe fałszowanie, zawyżanie liczby odsłon „prawicowych” youtuberów. Gdyby ich popularność miała cokolwiek wspólnego z prawdą, prorosyjska prawica zdobywałaby w wyborach nie śladowe, a kilkudziesięcioprocentowe poparcie, a po aresztowaniach Piskorskiego czy Stonogi wybuchłyby zamieszki na miarę „żółtych kamizelek”. Pokazuje to, że gdy państwo działa na serio, hipnotyczna moc agentury znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Kanalie wypisujące za kasę brednie o „upaińcach” i „usraelu” są mocne tylko w świecie wyimaginowanym.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts