Z OSTATNIEJ CHWILI

Prezydent: "W koncepcji strategicznej NATO z 2010 roku Rosja była nazywana partnerem. Jest czas najwyższy, by całkowicie zmienić to podejście. Dziś Rosja jest największym zagrożeniem dla państw Sojuszu Północnoatlantyckiego" • • • Prezydent: w poniedziałek po szczycie NATO zwołam Radę Bezpieczeństwa Narodowego, by omówić postanowienia szczytu i bieżącą sytuację bezpieczeństwa • • •

Beyonce podpadła niepełnosprawnym. Artystka stanie przed sądem

Mary Conner wystosowała pozew zbiorowy, który dotyczy strony internetowej Beyonce Knowles. Chodzi o to, że witryna Beyonce.com nie jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Beyonce,
instagram.com/beyonce

Powódka marzy o wzięciu udziału w koncercie Beyoncé i posłuchaniu jej muzyki na żywo. Gdy przeglądała stronę Beyonce.com, napotkała jednak dużą ilość barier, które ograniczyły jej dostęp do dóbr i usług oferowanych w serwisie

- napisał we wniosku pełnomocnik Mary Conner.

Strona piosenkarki faktycznie nie korzysta w tej chwili z technologii alt text. Pozwala ona za pomocą syntezatora mowy opisać interfejs danej strony internetowej na potrzeby niewidomych lub niedowidzących.

Kobieta domaga się dostosowania strony do potrzeb niepełnosprawnych, oraz zadośćuczynienia dla wszystkich, którzy ponieśli straty w wyniku tej "dyskryminacji".

Firma Parkwood Entertainment odpowiedzialna za stronę nie odniosła się do tej pory do sprawy.

 


Źródło: k-mag.pl

#Beyonce #pozew #sąd

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo