Justyna Żyła na fali popularności. Wystąpi w znanym show

Justyna Żyła / newseria.pl/printscreen

  

Była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły maksymalnie wykorzystuje swoje pięć minut. Najpierw głośne rozstanie, sesja w magazynie dla panów, własny program w telewizji.... Do pełni szczęścia brakowało tylko "Tańca z gwiazdami". Jak potwierdza menadżerka Żyły, już niedługo ujrzymy ją w tym show.

Program "Taniec z gwiazdami" jest obecnie emitowany przez telewizję Polsat. Wiosną startuje dziewiąta już edycja tego show, w którym - jak sama nazwa wskazuje - profesjonalni tancerze wirują po parkiecie z "gwiazdami".

Okazuje się, że jedną z rzeczonych gwiazd jest była żona znanego skoczka narciarskiego Piotra Żyły.

Justyna Żyła swoje gwiazdorstwo rozpoczęła od publicznego wywlekania rodzinnych dramatów. Szybko pojawiła się propozycja wzięcia udziału w sesji dla "Playboya", a teraz kobieta prowadzi nawet program w telewizji, w którym rozwiązuje różnego rodzaju konflikty. Także te rodzinne...

Udział Żyły w "Tańcu z gwiazdami" potwierdziła jej menadżerka. 

Justyna jest bardzo zadowolona, że wystąpi w programie. Patrząc na poprzednie edycje i ich uczestników, a przede wszystkim uczestniczki, ten program dodaje pewności siebie i świadomości ciała. Justyna widzi w tym możliwość skorzystania dla siebie jako kobiety. Przemiany po „Tańcu z Gwiazdami” zawsze są widoczne i myślę, że tak będzie także w tym przypadku

– powiedziała Katarzyna Kopańska w rozmowie z Onetem.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: onet.pl, niezależna.pl,
Tagi

Wczytuję komentarze...

47 mln złotych na ścieżki rowerowe

/ By Adrian Grycuk - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=39695434

  

Do 2021 roku wokół Opola powstanie sieć dróg rowerowych z centrami przesiadkowymi. Podopolskie samorządy rozpoczęły budowę 39 km tras rowerowych wraz z infrastrukturą, dzięki której łatwiej będzie można dojechać rowerem do atrakcji turystycznych - np. jezior turawskich czy borów stobrawskich.

Liderem projektu zakładającego budowę 39 km dróg dla rowerzystów wraz z infrastrukturą jest opolski powiat ziemski. Jego partnerami są gminy powiatu i gmina Lewin Brzeski.

Chcemy skomunikować ze sobą zarówno miejscowości na terenie powiatu, jak i doprowadzić szlaki rowerowe do stolicy województwa. Z jednej strony pomoże to naszym mieszkańcom w poruszaniu się pomiędzy poszczególnymi miejscowościami, a z drugiej umożliwi mieszkańcom Opola w dotarciu rowerem do atrakcji turystycznych i miejsc wypoczynku w takich ośrodkach jak chociażby okolice jezior turawskich

 - wyjaśnia członek zarządu powiatu opolskiego Krzysztof Wysdak.

Oprócz dróg, w ramach projektu powstanie 10 parkingów i trzy centra przesiadkowe, a szlaki, z których korzystać będą rowerzyści, zostaną wyposażone w odpowiednie oświetlenie. Całkowity koszt projektu realizowanego w ramach wdrażania strategii niskoemisyjnych to 47 mln zł, z czego 39,7 mln zł stanowią dotacje unijne. Prace mają być zakończone w 2021 roku. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl