To ZDJĘCIE aktorki podbija internet! W roli głównej...polskie jabłka!

Joanna Kulig / fot. YouTube

  

Hollywoodzkie salony, czerwone dywany i... sesja przed obiektywem jednego z najlepszych fotografów świata, Tima Walkera. Kariera Joanny Kulig nabiera szybkiego tempa - sami zobaczcie!

O międzynarodowej karierze Joanny Kulig, która nabrała tempa po głośnej roli w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego (ta kreacja przyniosła Kulig tytuł najlepszej europejskiej aktorki) pisaliśmy już na łamach naszego portalu kilkukrotnie. Polka podbija Stany Zjednoczone i jednocześnie oczekuje na dwa ważne wydarzenia: nominacje do Oscara (mówi się o niej jako o faworytce w wyścigu po statuetkę), a także ... rozwiązanie ciąży. Jej Instagram pęka od zdjęć i nagrań z czerwonego dywanu i hollywoodzkich salonów. Teraz Joanna Kulig pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem pochodzącym z sesji do "W magazine". Fotografię wykonał sam Tim Walker, król modowej fotografii, który współpracował z takimi gwiazdami jak m.in. Nicole Kidman, Emmą Stone i Julianne Moore. W charakteryzacji Joanny Kulig znalazło się nawet małe nawiązanie do polskich korzeni - na zdjęciu aktorka trzyma jabłka, jak zażartowała sama Kulig w jednym z komentarzy na Instagramie, to są "polskie jabłka".

Cóż, pozostaje nam jedynie pogratulować światowej kariery, życzyć szczęśliwego rozwiązania i powodzenia w wyścigu po Oscara!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, www.instagram.com/joannakulig_official

Tagi

Wczytuję komentarze...

Miał stać za hejterską stroną „SokzBuraka”. Warszawski ratusz tłumaczy się z jego zatrudnienia

/ Warszawski ratusz / By Szczebrzeszynski - Own work, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=15821035

  

Warszawski ratusz zabrał głos ws. Mariusza Kozaka-Zagozdy - człowieka, który według doniesień medialnych - ma być powiązany z hejterskim profilem "Sok z buraka". - Został on zatrudniony w ratuszu na pół roku na zastępstwo. Na razie trudno powiedzieć, czy będziemy kontynuować współpracę, musimy przeanalizować i podsumować dotychczasowe pół roku - wyjaśnił rzecznik warszawskiego ratusza Kamil Dąbrowa.

Według tygodnika "Sieci", za stroną "SokzBuraka" stoi człowiek PO, który zatrudniony jest nie tylko przez tę partię, ale również w stołecznym ratuszu. Chodzi o Mariusza Kozaka-Zagozdę, który wykupił domenę w 2014 roku. Strona miałaby również być połączona z profilem na Facebooku. On sam twierdzi jednak, że pozbył się domeny w 2017 roku.

[polecam:https://niezalezna.pl/289267-plejada-gwiazd-opozycji-obserwuje-hejterski-sok-z-buraka-tego-nie-moga-sie-wyprzec]

Pytany o pracę Kozaka-Zagozdy w ratuszu, rzecznik ratusza Kamil Dąbrowa poinformował, że został on tam zatrudniony w kwietniu tego roku na umowę okresową na sześć miesięcy.

"Jest odpowiedzialny za współprowadzenie profili miejskich, których mamy kilkanaście, a także za analizy statystyczne tych profili, czyli za analizy internetowe, jak również za zwiększanie zasięgów tych profili"

- powiedział.

Dopytywany, czy po zakończeniu obecnej umowy Kozak-Zagozda będzie kontynuował pracę, Dąbrowa odpowiedział, że na tym etapie trudno odpowiedzieć na to pytanie.

"Musimy z nim porozmawiać i zapytać, jakie ma plany. Musimy też przeanalizować i podsumować jego półroczny okres pracy oraz przeanalizować naszą sytuację kadrową, bo to było zatrudnienie na zastępstwo"

- dodał.

Rzecznik ratusza potwierdził również, że Kozak-Zagozda pracował zdalnie.

[polecam:https://niezalezna.pl/289270-dezinformacja-i-hejt-to-ich-metody-dzialania-fogiel-podsumowal-powiazania-po-z-profilem-sokzburaka]

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl