Suski uchyla rąbka tajemnicy na temat politycznych planów PiS na 2019 rok!

Marek Suski / Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska

  

Na antenie Telewizji Republika szef gabinetu premiera, a zarazem wiceprzewodniczący klubu PiS Marek Suski pytany był o to, jakie są plany Zjednoczonej Prawicy na najbliższy rok. Przy okazji uchylił rąbka tajemnicy na temat tego, czego w nowym roku życzyliby sobie ministrowie i rząd.

Zapytany czego dokładnie w nowym roku życzy sobie rząd i ministrowie, Marek Suski stwierdził, że z pewnością wygranej w wyborach.

Na pewno życzymy sobie dobrej koniunktury w gospodarce. Oczywiście w roku wyborczym trudno sobie nie życzyć zwycięstwa w wyborach.
- mówił szef gabinetu premiera.
 
Dopytywany, czy wśród priorytetów jest spotkanie w Sejmie po wyborach w tym samym składzie, odpowiedział, że Prawo i Sprawiedliwość liczy na powiększenie składu swoich posłów w Sejmie.

Chcielibyśmy zwiększyć zasób naszych parlamentarzystów, żebyśmy mieli możliwość nawet zmian konstytucji, choć to nie będzie łatwe.
- mówił na antenie Telewizji Republika Marek Suski.

Dopytywany z kolei o nominację dla Adama Andruszkiewicza, szef gabinetu premiera podkreślił, że zostały docenione zdolności Andruszkiewicza w dziedzinie nowych technologii.

W dziedzinie cyfryzacji tam, gdzie jest elektronika, gdzie są komputery, internet to młodzi ludzie są w tym bardzo dobrzy, a jeżeli mają to być działania dla młodych ludzi, to trzeba dać tych, którzy to rozumieją, potrafią, czyli młodych ludzi.
- mówił Suski.

Zapytany, czy powołanie Andruszkiewicza wynikało z tego, że miałby on przysporzyć młodych wyborców Prawu i Sprawiedliwości w wyborach do europarlamentu i polskiego parlamentu, odpowiedział:

Jeżeli by tak było, że będzie przyciągać młodych ludzi, to bardzo dobrze.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP, Telewizja Republika

Tagi

Wczytuję komentarze...

Odnaleziono ciała Polaków

zdjęcie ilustracyjne / Photo-View

  

Na Svalbardzie odnaleziono w niedzielę ciała dwojga zaginionych pracowników Polskiej Stacji Polarnej w Hornsund - poinformował w komunikacie urząd gubernatora tego norweskiego archipelagu.

Kobieta i mężczyzna z polskiej placówki badawczej udali się w piątek na wycieczkę. Gdy nie powrócili w ustalonym terminie - w niedzielę rano - do bazy, załoga stacji wyruszyła, by ich szukać.

"Dwie ofiary śmiertelne znaleziono kilka godzin później w trudno dostępnym obszarze lawinowym pod górą Kamkrona, na wschód od stacji. Spadli kilkaset metrów w dół ze stromej góry"

- napisała w komunikacie gubernator Kjerstin Askholt.

Na miejsce zdarzenia wysłany został helikopter wraz z lekarzem oraz policją.

Jak poinformował urząd gubernatora, w Polskiej Stacji Polarnej w Hornsund przebywa zwykle 14 osób.

Według gazety "VG" obie ofiary śmiertelne były obywatelami polskimi. W tym sezonie zimowym już 11 osób straciło życie w Norwegii w wyniku lawin.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl