Kubacki na podium w Garmisch-Partenkirchen! Duży awans Kamila Stocha

Dawid Kubacki / By Christian Bier - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=63135591

  

Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce w dzisiejszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Zwyciężył znakomicie spisujący się w tym sezonie Japończyk Ryoyu Kobayashi, drugi był Niemiec Markus Eisenbichler. Po znakomitym skoku na odległość 134 metrów z 16. pozycji po pierwszej turze na 6. miejsce awansował Kamil Stoch.

Trzeci po pierwszej turze Dawid Kubacki, skokiem na 133 metry utrzymał miejsce na najniższym stopniu podium w dzisiejszym konkursie. 6. miejsce zajął Kamil Stoch, który długim na 134 metry skokiem awansował z 16. miejsca po pierwszej turze. 

11. miejsce zajął Piotr Żyła, a 13. - Jakub Wolny.

Awansu do finału nie wywalczyli, przegrywając w swoich parach, Aleksander Zniszczoł i Stefan Hula. Ten pierwszy jest sklasyfikowany na 44. pozycji, a Hula tuż przed nim. 

Po dzisiejszym konkursie, Dawid Kubacki znajduje się na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni. Wyprzedzają go R. Kobayashi i Eisenbichler.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Atak na sędziego KRS?! Śruby poluzowane, koło odpadło podczas jazdy

/ @KastaWatch/tvp.info

  

Było o krok od tragedii! W samochodzie sędziego KRS Dariusza Drajewicza odpadło - podczas jazdy - koło. Na szczęście, nikomu nic złego się nie stało.

O niepokojącym zdarzeniu poinformowano na twitterze na profilu KastaWatch, na którym od dawna piętnowane są nieprawidłowości w "nadzwyczajnej kaście".

"Autem jechała żona sędziego. Na szczęście jechała wolno i nic jej się nie stało" – powiedział portalowi tvp.info prowadzący KastaWatch.

"Samochód był serwisowany, nowy. Policjant, który wykonywał czynności na miejscu twierdzi, że wszystkie śruby były odkręcone" – dodał.

"Dariusz Drajewicz pełni obecnie funkcję wiceprezesa ds. karnych Sądu Okręgowego w Warszawie. Uchwałą Sejmu RP z 6 marca 2018 r. został wybrany w skład Krajowej Rady Sądownictwa na czteroletnią kadencję, która rozpoczęła się 7 marca 2018 r. Od 27 kwietnia 2018 r. pełni funkcję wiceprzewodniczącego KRS" - przypomina portal tvp.info.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: TVP Info, niezalezna.pl, twitter


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl