Kubacki na podium w Garmisch-Partenkirchen! Duży awans Kamila Stocha

Dawid Kubacki / By Christian Bier - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=63135591

  

Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce w dzisiejszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Zwyciężył znakomicie spisujący się w tym sezonie Japończyk Ryoyu Kobayashi, drugi był Niemiec Markus Eisenbichler. Po znakomitym skoku na odległość 134 metrów z 16. pozycji po pierwszej turze na 6. miejsce awansował Kamil Stoch.

Trzeci po pierwszej turze Dawid Kubacki, skokiem na 133 metry utrzymał miejsce na najniższym stopniu podium w dzisiejszym konkursie. 6. miejsce zajął Kamil Stoch, który długim na 134 metry skokiem awansował z 16. miejsca po pierwszej turze. 

11. miejsce zajął Piotr Żyła, a 13. - Jakub Wolny.

Awansu do finału nie wywalczyli, przegrywając w swoich parach, Aleksander Zniszczoł i Stefan Hula. Ten pierwszy jest sklasyfikowany na 44. pozycji, a Hula tuż przed nim. 

Po dzisiejszym konkursie, Dawid Kubacki znajduje się na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni. Wyprzedzają go R. Kobayashi i Eisenbichler.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Katarzyna Lubnauer straci stanowisko w Nowoczesnej. Wiemy, kto może ją zastąpić

By Łukasz Kamiński - Sent to OTRS by Lubnauer MP office, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=65072322 / Katarzyna Lubnauer

  

Jak ustalił portal Niezalezna.pl, dni Katarzyny Lubnauer na stanowisku szefowej Nowoczesnej są policzone. Działacze partii są niezadowoleni ze sposobu, w jaki następczyni Ryszarda Petru nią zarządza. Według naszych informacji działacze zaproponują na jej miejsce Adama Szłapkę.

Jak dowiedziała się Niezalezna.pl, w pierwszej połowie listopada Katarzyna Lubnauer pożegna się ze stanowiskiem szefowej. Na czele Nowoczesnej ma stanąć młodsze pokolenie - Adam Szłapka, który w wyborach parlamentarnych zdobył całkiem niezły wynik.

Według informacji naszego portalu, działacze partii nie są zadowoleni ze sposobu sprawowania władzy przez Katarzynę Lubnauer. Według nich następczyni Petru "topi Nowoczesną".

Przypomnijmy, że Adam Szłapka, który startował do Sejmu z list Koalicji Obywatelskiej w Poznaniu, zdobył aż 51 951 głosów. To drugi najlepszy wynik w tym mieście, tuż za żoną prezydenta Poznania Joanną Jaśkowiak.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl