Wiadomo, kiedy PiS przedstawi propozycje programowe. „Wsparcie dla przedsiębiorców i klasy średniej”

/ premier.gov.pl

  

- Na zapleczu rządu oraz Prawa i Sprawiedliwości trwają prace nad przygotowaniem atrakcyjnego pakietu propozycji dla Polaków. Mają one wspierać przedsiębiorców i klasę średnią, a zostaną zaprezentowane na przełomie stycznia i lutego - poinformował szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Michał Dworczyk.

Szef kancelarii premiera Michał Dworczyk w programie rp.pl przyznał, że w tej chwili toczą się prace nad różnymi rozwiązaniami, które mają "wspierać również przedsiębiorców i również klasę średnią".

Jedno jest pewne - na przełomie stycznia i lutego, zgodnie z zapowiedzią premiera Morawieckiego, zaprezentowane będą kolejne propozycje programowe dla Polaków, przygotowane przez PiS

- powiedział minister.

Michał Dworczyk dopytywany, co to będą za propozycje odparł, że są one niespodzianką.

Gdybyśmy dzisiaj o nich mówili, już by przestały nią być. W tej chwili, tak jak powiedziałem, trwają na zapleczu partii, na zapleczu rządu prace, tak, aby atrakcyjny pakiet, interesujący dla Polaków przedstawić na początku roku 2019 roku

- podkreślił szef kancelarii premiera.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Oświadczenie Trumpa ws. walki z Państwem Islamskim

Zdjęcie ilustracyjne / By The White House from Washington, DC - President Trump's Trip Abroad, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=59241897

  

Prezydent USA Donald Trump powiedział dzisiaj dziennikarzom w Białym Domu, że podjąć walkę z Państwem Islamskim (IS) będą musiały inne państwa. Wymienił w tym kontekście Rosję, Pakistan oraz Iran.

Lokator Białego Domu zauważył również, że jeśli kraje europejskie nie sprowadzą do siebie bojowników IS jako więźniów, będzie musiał ich wypuścić do tych krajów, z których przybyli, jak Niemczy czy Francja - przytacza słowa Trumpa agencja Reutera.

We wtorek dziennik "New York Times" napisał, że wbrew deklaracjom prezydenta USA o ostatecznym zwycięstwie nad IS organizacja znów rośnie w siłę i nic nie wskazuje na to, by miała przestać stanowić zagrożenie.

Pytany o artykuł sekretarz stanu USA Mike Pompeo przyznał, że bojownicy IS na niektórych obszarach rosną w siłę oraz że są miejsca, gdzie IS "jest dziś silniejsze, niż było trzy czy cztery lata temu". Zastrzegł jednocześnie, że zdolność tej organizacji terrorystycznej do przeprowadzania ataków znacznie zmalała.

Jednocześnie tysiące ludzi z ponad 50 krajów jest przetrzymywanych w więzieniach przez wspieranych przez USA Kurdów z Syryjskich Sił Demokratycznych (SDF). Wśród nich są co najmniej 2 tys. domniemanych zagranicznych bojowników IS, wielu z nich z państw zachodnich.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl