Skandaliczny wpis Joanny Senyszyn. Tymi "życzeniami" przeszła samą siebie!

Joanna Senyszyn / fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

W okresie świąt Bożego Narodzenia wszyscy składamy sobie życzenia i z tej okazji skorzystała także Joanna Senyszyn. Była posłanka lewicy zrobiła to jednak w swoim stylu, czym zniesmaczyła dużą część użytkowników mediów społecznościowych. Niestety, nawet w taki dzień nie mogła odmówić sobie politycznego przytyku...

Tym razem Senyszyn wrzuciła na Twittera własne zdjęcie, na którym jest... obwieszona lampkami choinkowymi. W tle widać pustą butelkę... Sama treść życzeń również pozostawia wiele do życzenia. "Wszystkiego niekaczego" - zakończyła je dawna parlamentarzystka, znana z negatywnego podejścia nie tylko do obecnie rządzących polityków Prawa i Sprawiedliwości, ale również do Kościoła Katolickiego. Co zresztą widać po zamieszczonych życzeniach...

Internauci byli zszokowani taką formą życzeń, jakie złożyła Senyszyn. Nie brakowało głosów krytycznych, a niektórzy zapowiedzieli nawet... modlitwę w jej intencji.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Tusk nie przekonał Johnsona

Boris Johnson / By EU2017EE Estonian Presidency - Boris Johnson, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=62286829

  

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk poinformował, że rozmawiał z premierem Wielkiej Brytanii Borisem Johnsonem o sytuacji po głosowaniu w Izbie Gmin i czeka teraz na list w sprawie przedłużenia brexitu. Johnson z kolei napisał w liście do parlamentarzystów, że zamierza powiedzieć UE, iż dalsze odkładanie brexitu nie jest rozwiązaniem.

"Czekam na list. Właśnie rozmawiałem z premierem Borisem Johnsonem o sytuacji po głosowaniu w Izbie Gmin" - napisał Tusk na Twitterze.

"Nie będę negocjował z Unią Europejską przełożenia terminu. Powiem UE to, co mówiłem brytyjskiej opinii publicznej przez 88 dni mojego urzędowania na stanowisku premiera - dalsze opóźnienie nie jest rozwiązaniem. Jest zupełnie możliwe, że nasi przyjaciele w Unii Europejskiej odrzucą żądanie parlamentu o dalsze opóźnienie (albo nie podejmą decyzji szybko)"

- napisał z kolei Johnson w liście, którego treść cytuje stacja Sky News.

W sobotę Izba Gmin przyjęła poprawkę odkładającą poparcie dla uzgodnionego w czwartek porozumienia z UE do czasu przyjęcia i wejścia w życie niezbędnych ustaw związanych z brexitem. W związku z tym Johnson powinien jeszcze w sobotę wysłać do Brukseli wniosek o przełożenie brexitu do 31 stycznia 2020 roku. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl