Migalski zabrał głos w sprawie świąt Bożego Narodzenia... Oj, nie uważało się na religii!

To pytanie Marka Migalskiego zaskoczyło wszystkich. Jak bowiem dorosłemu człowiekowi wytłumaczyć elementarną wiedzę z religii, jeżeli taką każdy katolik powinien posiadać już od lat? Użytkownicy Twittera dali jednak radę i rozwiali jego wątpliwości. I to w jakim stylu...

Marek Migalski
Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się nieuchronnie. Dla wielu jest to magiczny czas, spędzony razem z rodziną, kiedy wspólnie świętuje się narodzenie Pana. Ale są też tacy, którym tradycja nie jest w smak. Bo jak inaczej nazwać zadanie takiego pytania?

Do dyskusji dołączył także nie kto inny, jak Tomasz Lis. Redaktor naczelny "Newsweeka" skomentował to w wyjątkowy sposób. Najpierw kpina, później życzenia...

Nie zabrakło także innych komentarzy, w większości krytycznych. Marek Migalski otrzymał także serię krótkich, aczkolwiek bardzo celnych pytań. Niestety, na nie nie odpowiedział.

Znalazł się też czas na rzeczowe wyjaśnienie Migalskiemu tego, czego nie rozumie. Pan Dariusz zwięźle i konkretnie wyjaśnił, w jaki sposób wierzący katolicy obchodzą święta. Ciekawi jesteśmy miny Migalskiego, gdy zdał sobie sprawę z tego, co tak naprawdę wcześniej napisał.

 Najlepszym podsumowaniem tego wpisu pozostają jednak poniższe:

Cóż, na naukę nigdy nie jest za późno!

 

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

#Marek Migalski #Boże Narodzenie #święta

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo