Tego jeszcze nie grali?! Życzenia i kolęda od ministra Kwiecińskiego - NASZA AKCJA

Jerzy Kwieciński

  

Ostatnio politycy nader często dają znać o swoich wokalnych predyspozycjach. Minister Kwieciński poszedł o krok dalej - nie tylko zaśpiewał "Przybieżeli do Betlejem", ale też akompaniował sobie grą na gitarze. A wszystko to - specjalnie dla Was - naszych Czytelników! ZOBACZ!

- Oby był to czas spędzony wspólnie z rodziną, z najbliższymi, żeby był to czas wytchnienia, spokoju, czas zadumy nad pięknem, które nas otacza, ale też czas, w którym pomyślimy o naszym kraju, naszych rodakach mieszkających za granicą

- takie życzenia na Święta Bożego Narodzenia złożył Czytelnikom "Gazety Polskiej" i portalu niezalezna.pl minister inwestycji i rozwoju, Jerzy Kwieciński. A potem - chwycił za gitarę... ZOBACZCIE SAMI:

W ramach naszej akcji - specjalnie dla WAS - znane osobistości świata polityki, kultury i mediów składają najserdeczniejsze świąteczne życzenia. Wszystkie z nich - możecie zobaczyć na dedykowanej stronie swieta.niezalezna.pl 

Wśród składających życzenia znaleźli się m.in. wicepremier Piotr Gliński, posłowie Tadeusz Cymański i Marek Jakubiak, Jan Pietrzak oraz Tomasz Sakiewicz. A to wciąż nie wszyscy! Zapraszamy i zachęcamy do odwiedzania strony swieta.niezalezna.pl, gdzie do Świąt Bożego Narodzenia pojawiać będą się wciaż nowe życzenia od nowych osobistości!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Szef PE za przesunięciem brexitu

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/TheDigitalArtist /creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl

  

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego David Sassoli opowiedział się dziś za odroczeniem terminu wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej do 31 stycznia 2020 roku. Wnioskował o to brytyjski rząd.

„Po głosowaniu w parlamencie brytyjskim, by dać więcej czasu na zbadanie szczegółów umowy o wystąpieniu i decyzji premiera Borisa Johnsona o wstrzymaniu projektu ustawy, prośba rządu brytyjskiego o przedłużenie do 31 stycznia pozostaje nierozstrzygnięta. Myślę, że zgodnie z prośbą przewodniczącego (Rady Europejskiej) Donalda Tuska wskazane jest, by Rada Europejska (tj. szefowie państw i rządów krajów UE - red.) zaakceptowała to przedłużenie”

- napisał Sassoli w oświadczeniu.

[polecam:https://niezalezna.pl/294163-sa-za-odlozeniem-terminu-brexitu]

Przekonywał, że opóźnienie terminu brexitu "pozwoli Zjednoczonemu Królestwu wyjaśnić swoje stanowisko, a Parlament Europejski będzie mógł pełnić swoją rolę".

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl