Tego jeszcze nie grali?! Życzenia i kolęda od ministra Kwiecińskiego - NASZA AKCJA

Jerzy Kwieciński

  

Ostatnio politycy nader często dają znać o swoich wokalnych predyspozycjach. Minister Kwieciński poszedł o krok dalej - nie tylko zaśpiewał "Przybieżeli do Betlejem", ale też akompaniował sobie grą na gitarze. A wszystko to - specjalnie dla Was - naszych Czytelników! ZOBACZ!

- Oby był to czas spędzony wspólnie z rodziną, z najbliższymi, żeby był to czas wytchnienia, spokoju, czas zadumy nad pięknem, które nas otacza, ale też czas, w którym pomyślimy o naszym kraju, naszych rodakach mieszkających za granicą

- takie życzenia na Święta Bożego Narodzenia złożył Czytelnikom "Gazety Polskiej" i portalu niezalezna.pl minister inwestycji i rozwoju, Jerzy Kwieciński. A potem - chwycił za gitarę... ZOBACZCIE SAMI:

W ramach naszej akcji - specjalnie dla WAS - znane osobistości świata polityki, kultury i mediów składają najserdeczniejsze świąteczne życzenia. Wszystkie z nich - możecie zobaczyć na dedykowanej stronie swieta.niezalezna.pl 

Wśród składających życzenia znaleźli się m.in. wicepremier Piotr Gliński, posłowie Tadeusz Cymański i Marek Jakubiak, Jan Pietrzak oraz Tomasz Sakiewicz. A to wciąż nie wszyscy! Zapraszamy i zachęcamy do odwiedzania strony swieta.niezalezna.pl, gdzie do Świąt Bożego Narodzenia pojawiać będą się wciaż nowe życzenia od nowych osobistości!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

6 godzin wspinał się... po wieży Eiffla

/ wikipedia.org/domena publiczna

  

- Mężczyzna, który wspiął się w na wieżę Eiffla, powodując ewakuację wszystkich turystów, pozostawał na niej przez sześć godzin - poinformowały paryskie służby bezpieczeństwa. Do tej pory nieznane są motywy działania śmiałka, który dotarł niemal do najwyższego piętra tej mierzącej 324 metry budowli.

Ewakuowanie 2500 turystów, którzy znajdowali się na wieży Eiffla, rozpoczęło się po godzinie 15:30. Wtedy firma obsługująca obiekt (SETE) otrzymała informację, że pewien mężczyzna, który wszedł normalnie na teren wieży, rozpoczął wspinaczkę po jej konstrukcji, gdy był na pierwszym piętrze.

Przez następnych kilka godzin mężczyzna wspinał się w górę i dotarł niemal do trzeciego piętra, które znajduje się pod czubkiem budowli. Tam czekali już na niego strażacy, wspierani przez policyjną brygadę śledczą i interwencyjną. Ok. godz. 21:30 śmiałek został przekonany, aby oddał się w ręce policji.

Firma SETE poinformowała, że we jutro rano wieża na powrót zostanie udostępniona dla zwiedzających, a pechowcy, którzy zostali ewakuowani, otrzymają zwrot pieniędzy za bilety.

W październiku 2017 r. wszystkich znajdujących się na wieży Eiffla ewakuowano z powodu „obecności na filarze budowli młodego człowieka, który groził popełnieniem samobójstwa”. W końcu policjantom udało się nakłonić go do odstąpienia od tych zamiarów.

Zbudowana z okazji Paryskiej Wystawy Światowej w 1889 r. wieża Eiffla jest jednym z najchętniej odwiedzanych obiektów turystycznych na świecie. Rocznie sprzedaje się 7 milionów biletów, które pozwalają na wjazd na jedno z trzech pięter budowli.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl