Świąteczne życzenia elementem walki politycznej! Czego Protasiewicz życzył Kaczyńskiemu?

Jacek Protasiewicz / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Niedawno "wypożyczony" z Polskiego Stronnictwa Ludowego – Unii Europejskich Demokratów do Nowoczesnej poseł, Jacek Protasiewicz, miał okazję złożyć świąteczne życzenia Jarosławowi Kaczyńskiemu. Co powiedział? Cóż, tego można było się spodziewać po pośle totalnej opozycji.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Sposobność do złożenia życzeń prezesowi PiS miał Jacek Protasiewicz, nowy nabytek Nowoczesnej. W programie „Fakt Opinie” prowadząca – jak sama stwierdziła – miała trudne zadanie. Chodziło o złożenie życzeń Jarosławowi Kaczyńskiemu. I faktycznie, było trudno, ponieważ poseł .N nie podołał. Nawet w przedświątecznym okresie, nawet na chwilę nie był w stanie odłożyć na bok politycznych sporów!

Oto, czego życzył Jarosławowi Kaczyńskiemu poseł Jacek Protasiewicz:

Życzę Jarosławowi Kaczyńskiemu, by naprawdę uwierzył że ci Polacy i politycy, którzy nie sympatyzują z jego Prawem i Sprawiedliwością, to nie są zdradzieckie mordy. My nie jesteśmy zdrajcami ojczyzny, my jesteśmy ludźmi, którzy mają inne poglądy na Polskę i Unię Europejską,

- powiedział nowy nabytek Nowoczesnej.

"Mówienie o nas zdradzieckie mordy jest bardzo niesprawiedliwe i (życzę mu – red.)  więcej empatii, bo to tylko pogłębia w Polsce konflikt, który dla większości Polaków jest dramatyczny"

– dodał Protasiewicz.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, fakt.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Młodzi Polacy skazani za terroryzm

/ fot. YouTube/mat.pras.

  

19-letni Polak Michał Sz. i mający polskie korzenie 18-letni Oskar D.-K. zostali skazani na kary więzienia na mocy przepisów o zwalczaniu terroryzmu za zachęcanie do zamordowania księcia Harry'ego za "zdradę rasy" przez małżeństwo z Meghan Markle.

Sz. został skazany na cztery lata i trzy miesiące więzienia dla młodocianych przestępców, a urodzony w Wielkiej Brytanii D.-K. na 18 miesięcy uczestnictwa w programie zakładającym krótkotrwałe pozbawienie wolności, a następnie ograniczenie wolności i resocjalizację pod ścisłą kontrolą specjalistów z zakładu poprawczego.

Nastolatkowie byli zaangażowani w działalność neonazistowskiej grupy Sonnenkrieg Division, która m.in. wychwalała norweskiego masowego mordercę Andersa Breivika oraz Adolfa Hitlera, a także wzywała do egzekucji białych kobiet umawiających się z niebiałymi mężczyznami.

Telewizja BBC, która w 2018 roku ujawniła istnienie Sonnenkrieg Division, poinformowała, że Sz. używał fałszywego konta w mediach społecznościowych, na którym publikował materiały nawołujące do "systematycznej rzezi" kobiet oraz gwałtów na dzieciach.

19-latek był też w posiadaniu dokumentów zawierających instrukcje budowy ładunków wybuchowych oraz przeprowadzenia ataków terrorystycznych, a także podręcznika napisanego przez rasistowskie grupy wyznające wyższość białej rasy.

Pozyskane przez śledczych materiały propagandowe i zapisy dyskusji z komunikatorów internetowych zawierały elementy "ekstremalnej mizoginii, wychwalania terroryzmu dżihadystów i brutalnego satanizmu". 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl