Nieznośna „Gazeta Polska”

  

Żadne media prawicowe nigdy nie były tak wściekle atakowane, jak dziś te związane z „Gazetą Polską”. Liczba bzdur, kłamstw, pomówień, oczywistych niedorzeczności, które ukazują się na nasz temat zarówno w mediach mainstreamowych, jak i często w tzw. naszych przekracza wszystko, co do tej pory znaliśmy.


 

Atakowane są nie tylko nasze media, ale również dziennikarze, którzy z nami współpracują, także ci, którzy czują się z nami związani i z nami sympatyzują. Powód jest prosty: wyznaczyliśmy ostrą granicę, którą bardzo trudno jest utrzymać zarówno geszefciarzom, którzy się załapali na dobrą zmianę, jak i jej przeciwnikom, którzy chcą, żeby było tak, jak było. A my trzymamy cały czas tę samą linię i każdemu, kto chciałby od niej odejść, robić geszefty albo doprowadzić do tego, byśmy stali się miałcy – zwyczajnie przeszkadzamy. My nie możemy się zmienić, bo istniejemy dla Państwa, naszych czytelników, i przez szacunek dla Państwa będziemy tacy sami. Liczymy tylko na jedno, że wszystkie ataki na nas, które były, są i będą, zostaną dobrze zrozumiane. To konsekwencja tego, że jesteśmy mediami, które zostały stworzone po to, by służyć Polakom i zmieniać Polskę na lepsze.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl