Mniej niż zero

  

Nawet największemu fantaście nie przyszłoby do głowy, że kiedyś w Polsce będzie istniała opozycja, która tak będzie sprzyjała rządowi. Po raz kolejny okazuje się, że ludzka wyobraźnia nie zna granic, czego dowodem jest tzw. totalna opozycja, na czele której stoi PO. Apogeum kompromitacji miało miejsce w ubiegłym tygodniu w sali sejmowej, kiedy odbyła się debata nad wnioskiem PO o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Mateusza Morawieckiego.

Kandydatem na nowego premiera był lider PO Grzegorz Schetyna. Sam fakt, że wystąpienie niedoszłego premiera, nieudolnie odczytane z kartki, wywoływało śmiech w sali sejmowej musi dać do myślenia tym wszystkim, którzy mają nadzieję, że po zbliżających się wyborach parlamentarnych wszystko wróci do stanu, kiedy w Polsce rządziła koalicja PO-PSL. Otóż nie wróci! Bo Polacy pamiętają, jak się im żyło za poprzedniej władzy. Pamiętają, co mówił klasyk tuż przed wyborami w 2015 r.: „Na obietnice, które składa PiS, pieniędzy nie ma i nie będzie w ciągu czterech następnych lat”. W obozie władzy jest nadzieja, że tego typu happeningi będą się powtarzały częściej, a następne exposé gabinetu cieni wygłosi Ewa Kopacz.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts