Pic na wodę, fotomontaż

  

Media sprzyjające PO mają problem. Przez weekend trudno było znaleźć poważne omówienia propozycji programowych tej partii przedstawionych w piątek i sobotę. Nareszcie lider PO wygłosił jakieś obietnice dla zwykłych ludzi – a tu cisza! Nawet najgorliwsi propagandziści postkomuny nie wiedzą, co z tym zrobić.

Co obiecał Schetyna, twierdząc, że ma to wszystko wyliczone przez słynnego z mylnych prognoz eksperta Rzońcę? Ano dodatek 500 zł dla każdego, kto mało zarabia, obniżenie podatków i 500 zł dla każdego dziecka. Wspaniałe – czyż nie? Mógłby też obiecać każdemu mały samochodzik albo 98-proc. bonifikatę przy zamianie wieczystego użytkowania we własność. Każda z tych obietnic jest dokładnie tyle warta, ile ta ostatnia w Warszawie – i wszyscy doskonale to wiedzą. Gdyby PO wróciło do władzy, co nie daj Bóg, nie będzie żadnych dodatków 500 zł. Żadnego obniżenia podatków. Przeciwnie, zlikwiduje się „kosztowne rozdawnictwo”, tak jak bonifikatę w Warszawie, nie będzie 500+, a wiek emerytalny poszybuje. Lider PO wprawił w zakłopotanie własnych propagandzistów, którzy świetnie zdają sobie z tego sprawę. Trzeba im dać trochę czasu, by dogonili w tworzeniu tej komedii Schetynę.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl