Skutki złodziejofilii

  

Wywalaliśmy ludzi z kamienic? Wywalaliśmy. Przeszło? Przeszło, i to jak pięknie: nasz Rafał wygrał w I turze. Znaczy się wszystko przejdzie! Radni PO w Warszawie głosowali przed wyborami za bonifikatą 98 proc. przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości. A teraz zagłosowali za jej zniesieniem.

Zamiast np. 400 zł warszawiacy płacić mają 8 tys. zł. Chamówa? Fakt. Przejdzie? A jak! Skoro 128-latek odzyskujący kamienicę przeszedł… Następne wybory samorządowe za cztery lata, wszyscy zapomną. Płacić grzecznie, lemingi, przecież to lepsze niż dyktatura Kaczafiego, łamiącego konstytucję. A na pocieszenie „Kler” sobie idźcie pooglądać albo poproście o pomoc „wolne sądy”, skoro je tak kochacie. I ty płać, chłopku-roztropku, co miałeś głosować na Jakiego, ale nie poszedłeś w ogóle, bo aktoreczka z serialu cię zniechęciła albo kumpel z roboty, co mówił, że wszyscy politycy to złodzieje. Nie byliście solidarni z wywalanymi z kamienicy powstańcami, bo sami nie mieszkaliście w kamienicy? To teraz z wami nikt solidarny nie będzie. Owieczki głosujące na wilka oraz te, co beczały, że wilk im jest obojętny, będą teraz z apetytem skonsumowane.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts