Poruszające! Robią zdjęcia chorym dzieciom w szpitalach i przerabiają na świąteczne cuda

Edit by Ben Shirk / heartproject.smugmug.com

Nie dla wszystkich Boże Narodzenie oznacza czas spędzony w domu z rodziną, śpiewając radosne kolędy obok błyszczącej choinki. Są dzieci ciężko chore, które w święta przebywają w szpitalach. To właśnie dla nich organizacja "The Heart Project", czyli "Projekt Serce" od kilku lat przeprowadza tą wyjątkową akcję. Wolontariusze odwiedzają szpitale i robią dzieciom zdjęcia ze Świętym Mikołajem.Później przerabiają je tak, by dzieci chociaż przez chwile poczuły się, jakby opuściły szpitalne mury.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, kiedy wielu z nas myśli o innych i chce pomagać. Świetną formą takiej pomocy jest wolontariat. Bez względu na to, czy robimy rzecz o ogromnym znaczeniu, czy drobnostkę - jest to zawsze dobry uczynek i okazanie odrobiny miłości bliźniemu.

Wolontariusze "The Heart Project" chcieli pomóc najmłodszym, którym choroba nie pozwala na wyjście ze szpitala i celebrowanie Bożego Narodzenia z rodziną w domu. Fotografowie odwiedzają dziecięce oddziały i robią zdjęcia małych pacjentów ze Świętym Mikołajem. To co z nich później powstaje, to prawdziwa świąteczna magia.

Te ZDJĘCIA naprawdę chwytają za serce!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: heartproject.smugmug.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts