Przebrała się miarka. Padły mocne słowa o obłudzie, Schetynie i "idiotyzmach"

Zdjęcie ilustracyjne / Filip Blazejowski/Gazeta Polska

  

„Nienawiść i obłuda powodują, że Schetyna pisze coraz większe idiotyzmy” – tak na wypowiedzi w sieci szefa Platformy Obywatelskiej, Grzegorza Schetyny, zareagowała wicemarszałek Sejmu, Beata Mazurek. Szef partii opozycyjnej w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, jak wcześniej zrobił to były prezydent Lech Wałęsa, zaatakował… Jarosława Kaczyńskiego.

Stan wojenny został wprowadzony 13 grudnia 1981 r. W wyniku stanu wojennego zginęło co najmniej kilkadziesiąt osób, a tysiące internowano, w tym niemal wszystkich członków Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”. Na ulicach miast pojawiły się patrole milicji i wojska, czołgi, transportery opancerzone i wozy bojowe.

Nawet z szacunku do ofiar reżymu komunistycznego były prezydent Lech Wałęsa mógłby powstrzymać się przed personalnymi atakami, ale nie potrafił. „Tradycyjnie” padło na lidera PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Podobnie zachował się szef PO, Grzegorz Schetyna, który połączył przestępczą władzę komunistów w PRL z… szefem partii rządzącej.

Zareagowała na te słowa Beata Mazurek.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalena.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Wśród ofiar zamachów na Sri Lance są Polacy? Wiceszef MSZ wyjaśnia

/ Zrzut ekranu z youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=DWPbaDn0Jvo

  

- Nie mamy informacji, aby wśród ofiar straszliwych zamachów na Sri Lance byli Polacy - poinformował wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk.

W Niedzielę Wielkanocną zamachowcy samobójcy dokonali serii skoordynowanych ataków na kościoły, w tym dwa katolickie i jeden protestancki oraz luksusowe hotele na Sri Lance.

Dziś policja poinformowała, że liczba śmiertelnych ofiar wzrosła do 310. Dodano, że w związku ze śledztwem w tej sprawie dokonano 40 zatrzymań. [polecam:https://niezalezna.pl/268704-to-on-stoi-za-seria-atakow-terrorystycznych-na-sri-lance-aresztowano-syryjczyka]

Wiceminister spraw zagranicznych był pytany w TVP Info, czy resort ma już potwierdzone informacje, że wśród ofiar lub rannych po zamachach na Sri Lance są Polacy.

Nie mamy takich informacji, aby wśród ofiar tych straszliwych zamachów na Sri Lance byli Polacy

 - podkreślił Szymon Szynkowski vel Sęk. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl