Lis domaga się "oczyszczenia" Telewizji Polskiej. Już snuje wizje o "nowym roku '89".

Tomasz Lis / Fot. Fotomag/Gazeta Polska

  

Redaktor naczelny "Newsweeka" Tomasz Lis postanowił przedstawić swoją wizję mediów w czasach "poPiS-owskich". Twierdzi, że po zmianie władzy należy "oczyścić" redakcję informacyjną Telewizji Polskiej.

Lis był gościem programu "#Rzecz o polityce". W rozmowie poruszony został temat telewizji publicznej, w której jeszcze parę lat temu naczelny "Newsweeka" prowadzil własny program. Teraz jednak ostro zaatakował dziennikarzy redakcji informacyjnej Telewizji Polskiej. Zapowiedział, że powinno tam dojść do "oczyszczenia"

- Są instytucje, które według mnie - i nie ma tu co, mówiąc językiem młodzieżowym, ściemniać - muszą być oczyszczone. Czyli na przykład Telewizja Polska - programy informacyjne

- stwierdził Lis.

Jego zdaniem, powinno dojść do wymiany pokoleniowej w mediach publicznych.

- W telewizji publicznej to powinien być nowy rok ’89 czy ‘90. 

- dodał po chwili

Przy okazji zarzekał się, że "nie ma poczucia straty".

Kompletnie tej choroby telewizyjnej nie mam, poczucia straty nie mam. Co więcej, jestem szalenie zadowolony z tego, że mam program w Onecie, który lubię

- stwierdził Lis.

Początki w Onecie jednak łatwe nie były, a i oglądalność programu Tomasza Lisa nie powalała na kolana.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, wirtualnemedia.pl, rp.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Polak aresztowany za przemyt

/ stevepb CC0

  

Polak przemycający w samochodzie ponad 10 kilogramów kokainy został aresztowany przez karabinierów w rejonie Bolzano na północy Włoch. Czarnorynkową wartość narkotyków oszacowano na co najmniej 2 miliony euro.

Agencja Ansa poinformowała, że w chwili przejazdu koło punktu kontroli drogowej kierowca przyspieszył zamiast zatrzymać się. Pojazd zatrzymany został przez funkcjonariuszy kilkadziesiąt metrów dalej. Prowadzący samochód tłumaczył, że nie zauważył karabinierów, ci zaś postanowili przeprowadzić kontrolę.

Ich uwagę zwróciło ustawienie jednego z siedzeń. Pod nim ukryta była paczka z narkotykami. Łącznie w aucie karabinierzy znaleźli ponad 10 kilogramów kokainy.

36-letni obywatel Polski nie przedstawił żadnych wyjaśnień. Został aresztowany

- poinformowało dowództwo jednostki z Bolzano.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl