Jan Vincent Dyzma

  

By kłamstwo było skuteczne i choć część najsłabszych umysłowo mogła uwierzyć, że coś jest na rzeczy, blaga musi być monstrualna, by samym rozmiarem zasiać wątpliwości co do stanu faktycznego. Powinna zostać także podana w opakowaniu sprawiającym wrażenie olimpu naukowych rozważań. Zeznania ministra-magistra Rostowskiego ocenić należy jako majstersztyk propagandy!

Teoria, że luka VAT-owska, której przecież wcale nie było, była wywołana okresowo cyklicznymi zachowaniami mafii podatkowych, dostosowanymi do cyklów gospodarczych (szkoda, że nie do faz Księżyca i migracji bocianów), jest godna innego wielkiego ekonomisty z Oksfordu – niejakiego Nikodema Dyzmy. Tak naprawdę jedyny cykl, jaki faktycznie bez żadnej wątpliwości można zaobserwować, to to, że pod rządami PiS podatki są zbierane, a pod rządami PO nie były. Jan Vincent na podatkach nie zna się wcale. Za to jest wybitnym ekspertem w dziedzinie propagandy i piaru. To on wymyślił program konsekwentnego niszczenia godnościowych podstaw prezydentury Lecha Kaczyńskiego! Obleśne wygłupy Janusza Palikota były jedynie wykonaniem strategii mistrza szklanej kuli. Niestety, zabójczo skutecznym.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts