Lubnauer do Morawieckiego: „Wy już kończycie”. A po niej wyszedł jej były szef Petru... kurtyna!

Katarzyna Lubnauer / Maciej Luczniewski/Gazeta Polska

  

Szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer z sejmowej mównicy przekonywała, że przemówienie premiera Morawieckiego było jedynie dowodem na zbliżający się koniec rządów PiS. „Wy już się tak naprawdę kończycie” - grzmiała Lubnauer, jednak nie miała za dużo czasu na lansowanie swoich teorii, bo miejsce na mównicy musiała udostępnić... Ryszardowi Petru.

Od 3 lat obserwujemy, że zasadniczo zajmujecie się sami sobą. To co dzisiaj mamy, to rozumiem, że ma być jakiś kinderbal z okazji trzecich urodzin? Widzę, że nie macie już tak naprawdę pomysłu, co zaproponować Polakom, a jak będziemy wspominać te lata? No to zobaczmy. Afery plus, drożyzna plus. O 60% wzrosły koszty utrzymania rodzin przez te trzy lata. Kłamstwo plus. Dwa wyroki pana premiera. Rydzyk plus - mnóstwo pieniędzy dla Rydzyka. Smog plus - coraz więcej Polaków umiera od smogu. ASF plus - jedna czwarta gospodarstw może być zniszczona. Następnie, co mamy za to? Szkoła minus - likwidacja reformy edukacji. Inwestycje minus - 2017 najniższy od 20 lat. Proszę państwa. Jeszcze do tego dołóżmy widmo Polexitu.
- wyliczała z pasją Katarzyna Lubnauer.

Podzieliła się z posłami swoją nową teorią:

Powiedzmy śmiało - wy potykacie się o własne nogi. To już koniec waszych pomysłów na cokolwiek, co macie zaproponować Polakom. Realnie rzecz biorąc wy już się tak naprawdę kończycie.
- przekonywała Katarzyna Lubnauer.
 
Nie było jej jednak dane rozwinąć tej myśli, bo... musiała kończyć, a miejsce na mównicy zajął Ryszard Petru.

Symboliczne i zabawne zarazem.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, sejm.gov.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

To oni stoją za zamachami na Sri Lance? Tzw. Państwo Islamskie wzięło na siebie odpowiedzialność

/ twitter.com/Ashwin Hemmathagama (@AHemmathagama)

  

- Państwo Islamskie wzięło na siebie odpowiedzialność za niedzielne zamachy terrorystyczne na Sri Lance - poinformowała powiązana z tą organizacją agencja prasowa Amaq. Nie podała ona jednak żadnych dowodów.

W skoordynowanych zamachach na kościoły i luksusowe hotele na Sri Lance zginęło co najmniej 321 osób, a ok. 500 zostało rannych.

W poniedziałek władze tego kraju twierdziły, że odpowiedzialna za zamachy jest jedna z lokalnych radykalnych grup islamskich, choć wskazywały też, że przeprowadzone zostały one z pomocą zagranicznej siatki terrorystycznej. 

[polecam:https://niezalezna.pl/268717-wsrod-ofiar-zamachow-na-sri-lance-sa-polacy-wiceszef-msz-wyjasnia]

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl