Już jest! Vega pokazał ZWIASTUN "Kobiet mafii 2". WIDEO

Katarzyna Warnke, jedna z "Kobiet mafii" / fot. www.facebook.com/PatrykVegaOfficial/

  

Patryk Vega zaprezentował dziś na swoim Facebooku reżyserski zwiastun "Kobiet mafii 2". Jak Wam się podoba?

"Kobiety mafii" to kolejny po "Pitbullu" i "Botoksie" kasowy hit Patryka Vegi. Jak zapowiedział reżyser, "Kobiety mafii" będą trylogią. Pierwsza część serii odniosła sukces finansowy i frekwencyjny. Czy podobnie będzie z nową odsłoną filmu?

ZWIASTUN:

 


SONDA
Wczytuję sondę...

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezaleza.pl, www.facebook.com/PatrykVegaOfficial/
Tagi

Wczytuję komentarze...

Straciła 20 tys. zł metodą "na policjanta"

/ Lubuska Policja

  

61-letnia właścicielka biura rachunkowego najpierw podała dane do konta, z którego oszust przelał 20 tys. złotych, a następnie udała się do banku, aby zwiększyć limit wypłat. Gdyby nie czujność pracowników banku, mogłaby stracić wszystkie pieniądze.

Na telefon stacjonarny biura rachunkowego w Żarach zadzwonił mężczyzna podający się za funkcjonariusza CBŚP i poinformował kobietę, że jej pieniądze są zagrożone przez hakerów. "Powiedział, że pomoże jej, aby pieniądze były bezpieczne i potrzebuje do tego haseł dostępu do konta, które kobieta podała" - powiedziała Aneta Berestecka, oficer prasowy komendy powiatowej policji w Żarach. W ten sposób oszust przelał z konta 61-letniej właścicielki biura rachunkowego 20 tys. zł.

Kiedy okazało się, że na koncie nałożony jest limit, podszywający się pod funkcjonariusza mężczyzna poleciła kobiecie, żeby udała się do banku i zmieniła limit wypłat. "Na szczęście pracownicy banku byli na tyle przytomni, że nie wykonali polecenia kobiety i natychmiast powiadomili policję" - dodała Berestecka. W ten sposób udało się uchronić pozostałe pieniądze.

Aktualnie prowadzone są czynności mające na celu ustalić kim jest sprawca i odzyskać skradzione pieniądze.

Policjanci przestrzegają przed oszustami. Należy być nieufnym wobec nieznajomych w szczególności, gdy chodzi o przekazywanie pieniędzy. Pamiętajmy o tym, że policjanci nigdy nie żądają wpłaty pieniędzy i nie proszą o przelewy na numery kont. O każdej próbie lub oszustwie należy bezzwłocznie poinformować policję, dzwoniąc na bezpłatny numer telefonu 112.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl