Pierwszy w branży aparat tylny z 48 MP i czujnikiem Sony IMX586 zapowiada nową epokę w fotografii na smartfonach, a już wkrótce będzie dostępny w najnowszym modelu Honor View20. Aparat jako pierwszy umożliwi wykonywanie wysokiej jakości fotografii 48 MP na smartfonie, tym samym zapewniając wysokiej jakości obrazy z większą liczbą dokładniejszych szczegółów po przybliżeniu. Rozwiązanie to w połączeniu z mocą obliczeniową sztucznej inteligencji i przetwarzaniem grafiki na podwójnych ISP i NPU chipsetu Kirin 980 będzie automatycznie wykonywać przetwarzanie obrazu z wieloma klatkami, co pozwoli użytkownikom na wychwycenie esencji sytuacji w wielu ujęciach wykonywanych przez aparat 48 MP i utworzenie wysokiej jakości obrazu w 48 MP na bazie sztucznej inteligencji. Producenci zapewniają, że użytkownicy dostają dostęp do jakości i wyrazistości obrazu znanej z lustrzanek jednoobiektywowych.

Ponadto firma Honor zapewnia dostęp do zupełnie nowego poziomu obsługi na wyświetlaczach Full-View przez wprowadzenie rozwiązania All-View Display w urządzeniu najnowszej generacji Honor View20. Pierwszy tego typu na świecie projekt z aparatem przednim wbudowanym w ekran udało się zrealizować przez zastosowanie bardzo złożonego stosu technologicznego z 18. warstwami, który pozwolił na umiejscowienie przedniej kamery w obszarze wyświetlacza. Tym samym powierzchnia ekranu sięga niemal 100%.

Jednocześnie firma od podstaw zmieniła obsługę smartfonów przez wdrożenie rozwiązania Link Turbo. Wykorzystując sztuczną inteligencję i technologię dużych danych, rozwiązanie Link Turbo automatycznie analizuje modele użytkowania telefonów i warunki sieciowe w celu automatycznego przełączania między sieciami Wi-Fi i 4G oraz zwiększania prędkości pobierania przez jednoczesne wykorzystywanie obu typów połączeń.

Jako firma wyznaczająca trendy, HONOR nadal przesuwa granice innowacji i rzemiosła produktów. Ciągle dążymy do zapewniania przełomów technologicznych światu i zapewniania wyjątkowych doświadczeń dla użytkowników.
- skomentował Jimmy Xiong, dyrektor generalny HONOR Product.