Światowa stolica mody „zabita dechami” - dosłownie! Wstrząsające ZDJĘCIA z Paryża

Zabezpieczony przed wandalami butik Chanel / fot. Baptiste César/www.facebook.com/lestegophileterreaterre

Zamiast uśmiechniętych turystów, konwoje żandarmerii. Zamiast wszechobecnych, tak charakterystycznych dla światowej stolicy mody witryn luksusowych marek, płyty z dykty i deski. Czy to koniec Paryża, jaki do tej pory znaliśmy? Zdjęcia opublikowane przez jednego z internautów przyprawiają o zimne dreszcze!

"Zabita dechami" to określenie, jakim zwykle posługujemy się, opisując wioskę lub prowincjonalne miasteczko, w którym nic się nie dzieje. Kto by pomyślał, że "dechy", i to w dosłownym znaczeniu, staną się domeną jednego z najpiękniejszego miast Europy i światowej stolicy mody. Na zdjęciach umieszczonych w mediach społecznościowych przez Baptiste Césara widać wyraźnie, że obawie przed niszczycielskimi efektami niespokojnej sytuacji we Francji, ulegli już nie tylko zwykli obywatele i turyści, ale również... właściciele butików luksusowych marek. Czy to koniec Paryża, jaki znaliśmy do tej pory...?

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, www.facebook.com/lestegophileterreaterre

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl