Ależ celna riposta Beaty Mazurek. Po tych słowach Schetynie zrzednie mina!

Beata Mazurek / Fot.Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Jeżeli myśleliście, że Platforma Obywatelska kiedykolwiek zmieni sposób uprawiania polityki, to chyba czas pożegnać się z nadziejami. Zamiast propozycji dla Polaków, jest bezgraniczna krytyka rządu Prawa i Sprawiedliwości. Dziś kolejny popis dał lider PO, a tego już było za wiele. Beata Mazurek celnie zripostowała jego zapędy!

Grzegorz Schetyna poszedł do radiowej Trójki, by jak zwykle naopowiadać, jak to Platforma Obywatelska ma zamiar walczyć o "praworządność" w Polsce. Jak to ma w zwyczaju, nie zaproponował żadnych propozycji dla Polaków, a skupił się na krytyce Prawa i Sprawiedliwości.

Na te słowa reakcja mogła być tylko jedna. Rzecznik PiS Beata Mazurek zdecydowała się na krótką, aczkolwiek niezwykle celną ripostę na Twitterze. Przywołała przy tym jedno znane przysłowie...

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


16 nowych zgonów w Portugalii

/ pixabay.com

  

- W ciągu ostatnich 24 godzin w Portugalii zanotowano 16 zgonów z powodu zakażenia koronawirusem. Łącznie śmierć wskutek Covid-19 poniosło już 311 osób w tym kraju – poinformowało ministerstwo zdrowia tego kraju.

Szefowa rządowej Generalnej Dyrekcji Zdrowia (DGS) Graca Freitas wskazała na mniejszą liczbę zgonów w ciągu ostatniej doby niż dobę wcześniej. Przypomniała, że pomiędzy sobotą a niedzielą ofiar śmiertelnych koronawirusa w Portugalii było 29.

Podczas konferencji w Lizbonie Freitas zwróciła uwagę na mniejszy dobowy bilans zakażeń. Wskazała, że o ile pomiędzy sobotą a niedzielą nowych infekcji zarejestrowano około 700, o tyle w ostatnich 24 godzinach już 452.

Szefowa DGS przypomniała, że wśród 11,7 tys. osób dotychczas zakażonych koronawirusem w Portugalii 140 to osoby, które można uznać za wyleczone.

“W ciągu ostatniej doby zanotowaliśmy 85-procentowy wzrost przypadków wyleczenia z Covid-19”

- dodała.

Wyjaśniła, że wśród 311 osób, które dotychczas zmarły w kraju wskutek zakażenia koronawirusem, przeważają osoby powyżej 60. roku życia. 16 zakażonych osób, które zmarły między niedzielą a poniedziałkiem, należało do tej grupy wiekowej.

Jedynym regionem Portugalii kontynentalnej, gdzie nie zanotowano dotąd zgonu spowodowanego koronawirusem, jest rolniczy region Alentejo, położony między środkową a południową częścią kraju. Dwa inne regiony bez ofiar śmiertelnych to położone na Atlantyku archipelagi Azorów i Madery.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts