Ależ celna riposta Beaty Mazurek. Po tych słowach Schetynie zrzednie mina!

Beata Mazurek / Fot.Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Jeżeli myśleliście, że Platforma Obywatelska kiedykolwiek zmieni sposób uprawiania polityki, to chyba czas pożegnać się z nadziejami. Zamiast propozycji dla Polaków, jest bezgraniczna krytyka rządu Prawa i Sprawiedliwości. Dziś kolejny popis dał lider PO, a tego już było za wiele. Beata Mazurek celnie zripostowała jego zapędy!

Grzegorz Schetyna poszedł do radiowej Trójki, by jak zwykle naopowiadać, jak to Platforma Obywatelska ma zamiar walczyć o "praworządność" w Polsce. Jak to ma w zwyczaju, nie zaproponował żadnych propozycji dla Polaków, a skupił się na krytyce Prawa i Sprawiedliwości.

Na te słowa reakcja mogła być tylko jedna. Rzecznik PiS Beata Mazurek zdecydowała się na krótką, aczkolwiek niezwykle celną ripostę na Twitterze. Przywołała przy tym jedno znane przysłowie...

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Holendrzy już wybrali posłów do PE

  

Według sondażu exit poll holenderska Partia Pracy zdobyła najwięcej głosów w wyborach europejskich. Konserwatywna Partia Ludowa na rzecz Wolności i Demokracji (VVD) premiera Marka Rutte znalazła się na drugim miejscu.

Reuters podkreśla, że wygrana Partii Pracy w dzisiejszym głosowaniu to „zaskakujący rezultat”, który podbudowuje wiceszefa Komisji Europejskiej Fransa Timmermansa, wiodącego kandydata tej siły politycznej.

Agencja odnotowuje, że Rutte bez trudu uporał się z wyzwaniem ze strony antyunijnego i populistycznego Forum Demokratycznego (FvD) Thierry'ego Baudeta. W marcu br. w wyborach prowincjonalnych partia Baudeta wyprzedziła rządzącą VVD.

Z sondażu exit poll przeprowadzonego przez Ipsos wynika, że Partia Pracy zdobyła 5 z 26 mandatów w PE przypadających Holandii, VVD - 4, Apel Chrześcijańsko-Demokratyczny (CDA) - 4, FvD - 3, a antyislamska Partia na rzecz Wolności (PVV) Geerta Wildersa - 1.

Wyniki oficjalne zostaną podane dopiero w niedzielę, po zakończeniu wyborów we wszystkich państwach Unii Europejskiej.

W 17-milionowej Holandii uprawnionych do głosowania jest 13 mln ludzi. W wyborach do PE w 2014 r. frekwencja wynosiła ok. 37 proc.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl