Kijowski wzywa do obrony demokracji! Zbliżają się święta - będzie kolejna zbiórka na Mateusza?

Mateusz Kijowski / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Skompromitowany, były lider Komitetu Obrony Demokracji nie daje o sobie zapomnieć. Wczoraj zapowiedział, że w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego będzie wraz z KOD-em i Obywatelami RP pikietował przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie. Zdaniem Kijowskiego... "wracamy do systemu totalitarnego". Skąd taki nagły wzrost aktywności? Internauci już ironizują, że zapewne szykuje się kolejna zbiórka pieniędzy...

Założyciel KOD-u został zmuszony, w atmosferze skandalu, do ustąpienia z funkcji szefa tego stowarzyszenia po tym, jak wyszły na światło dzienne jego podejrzane machinacje fakturami oraz kłopoty z rozliczeniem pieniędzy pozyskiwanych podczas zbiórek.

Mimo tak potężnej kompromitacji Kijowski miał odwagę, aby w dalszym ciągu prosić sympatyków KOD o pieniądze. Tym razem otwarcie mówił, że chodzi o kasę dla niego i jego rodziny, bo rzekomo miał problemy z podjęciem pracy. 

Zbliżają się święta, więc całkiem możliwe, że pan Mateusz znowu chciałby znaleźć dla siebie sponsorów, a do tego, jak wiadomo, potrzebny jest rozgłos.

Kijowski publicznie zapowiedział, że wraz ze swoimi kompanami z KOD-u i Obywateli RP będzie w rocznicę stanu wojennego bronił demokracji pod siedzibą PiS.

Widzieliśmy już różnych "lanserów", ale Kijowski w swojej bezczelności przebija wszystkich, co dostrzegli również internauci.

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kolejny przypadek koronawirusa we Włoszech

/ pixabay.com/geralt/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl

  

- We włoskiej Lombardii stwierdzono przypadek zakażenia koronawirusem - podały w nocy władze regionalne. Chory to 38-latek przebywający na oddziale intensywnej terapii w szpitalu koło Mediolanu. To czwarte zachorowanie we Włoszech.

Według informacji przekazanych przez przedstawiciela władz Lombardii, w szpitalu w miejscowości Codogno trwają dalsze badania młodego Włocha, który zgłosił się na tamtejsze pogotowie.

Wyjaśniono, że prowadzone są działania w celu ustalenia jego wcześniejszych miejsc pobytu, a także tego z kim miał kontakt. Wszystkie te osoby zostaną zbadane i poddane wymaganym procedurom.

Trzy pierwsze osoby we Włoszech, u których potwierdzono obecność koronawirusa przebywają w szpitalu zakaźnym w Rzymie. Są to: małżeństwo chińskich turystów z Wuhan - epicentrum epidemii , a także ewakuowany z tego miasta Włoch.

Stan Chińczyków poprawia się, a młodego Włocha określany jest jako dobry. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts