Kijowski wzywa do obrony demokracji! Zbliżają się święta - będzie kolejna zbiórka na Mateusza?

Skompromitowany, były lider Komitetu Obrony Demokracji nie daje o sobie zapomnieć. Wczoraj zapowiedział, że w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego będzie wraz z KOD-em i Obywatelami RP pikietował przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie. Zdaniem Kijowskiego... "wracamy do systemu totalitarnego". Skąd taki nagły wzrost aktywności? Internauci już ironizują, że zapewne szykuje się kolejna zbiórka pieniędzy...

Mateusz Kijowski
Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Założyciel KOD-u został zmuszony, w atmosferze skandalu, do ustąpienia z funkcji szefa tego stowarzyszenia po tym, jak wyszły na światło dzienne jego podejrzane machinacje fakturami oraz kłopoty z rozliczeniem pieniędzy pozyskiwanych podczas zbiórek.

Mimo tak potężnej kompromitacji Kijowski miał odwagę, aby w dalszym ciągu prosić sympatyków KOD o pieniądze. Tym razem otwarcie mówił, że chodzi o kasę dla niego i jego rodziny, bo rzekomo miał problemy z podjęciem pracy. 

Zbliżają się święta, więc całkiem możliwe, że pan Mateusz znowu chciałby znaleźć dla siebie sponsorów, a do tego, jak wiadomo, potrzebny jest rozgłos.

Kijowski publicznie zapowiedział, że wraz ze swoimi kompanami z KOD-u i Obywateli RP będzie w rocznicę stanu wojennego bronił demokracji pod siedzibą PiS.

Widzieliśmy już różnych "lanserów", ale Kijowski w swojej bezczelności przebija wszystkich, co dostrzegli również internauci.

 

 

 

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

#Mateusz Kijowski #KOD #Obywatele RP #rocznica stanu wojennego

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo