Rządzić w prawdzie

  

Zjednoczona Prawica rządzi już trzy lata. Jej niekwestionowalną zasługą jest umacnianie dużej części Polaków w poczuciu wartości i dumy. Udało się jej zrealizować wiele zapowiedzi wyborczych. Nie ma powodu, aby nie chwalić się osiągnięciami. Na uznanie zasługuje jej myślenie pozytywne – ukazywanie perspektyw rozwoju Polski.

Niestety obóz rządzący popełnił również błędy i odnotował porażki. Wyborcy ZP szczególnie boleśnie przeżyli reformę sądownictwa. W tej sytuacji niepokoi nachalna propaganda sukcesu, w której biorą udział nie tylko politycy, ale również niektórzy prawicowi dziennikarze i publicyści. A przecież tylko prawda wyzwala. Szkoda, że ZP, robiąc bilans trzyletnich rządów, nie zdobyła się na wyznanie win. Jestem pewien, że nie tyko nic by na tym nie straciła, wręcz przeciwnie, uzyskałaby dodatkowe punkty.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl