Seksistowski skandal na gali Złotej Piłki w Paryżu! Prowadzący sprawił, że publika zamilkła

Wczoraj w Paryżu odbyła się gala Złotej Piłki - plebiscytu "France Football" na najlepszego piłkarza roku. Wręczono także nagrodę dla najlepszej piłkarki i właśnie przy wręczaniu tej nagrody doszło do skandalu. Jeden z prowadzących galę zwrócił się do piłkarki z bardzo nietypowym pytaniem. Skonsternowana publiczność zamilkła.

Martin Solveig
By Gergely Csatari - IMG_7013JamieWoon_2400, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34442682

Norweżka Ada Hegerberg została wybrana najlepszą piłkarką 2018 roku. Kiedy odbierała nagrodę, współprowadzący galę Martin Solveig niespodziewanie wypalił z pytaniem... "Czy potrafisz twerkować?". A warto dodać, że to taniec o zabarwieniu erotycznym, składający się z... prowokujących ruchów biodrami w przykucniętej postawie. Tego było już za wiele! Piłkarka stanowczo odpowiedziała "nie", po czym chciała zejść ze sceny.

Telewizja pokazała także reakcję piłkarza PSG Kyliana Mbappe, który skonsternowany siedział na widowni. Wszyscy byli w szoku, że Solveig pozwolił sobie na taką odzywkę do kobiety.

W internecie nie brakuje komentarzy na ten temat. Niektórzy twierdzą, że tym zachowaniem Solveig zapewnił sobie niezbyt chlubny tytuł na 2018 r. Może następnym razem się zastanowi, co mówi, jak prowadzi galę...

Mimo wszystko, Martin Solveig zamieścił w internecie przeprosiny. Jak dodał, był to tylko żart i wyjaśnił to z samą zwyciężczynią Złotej Piłki.

 

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Ada Hegerberg #Złota Piłka

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo