Seksistowski skandal na gali Złotej Piłki w Paryżu! Prowadzący sprawił, że publika zamilkła

Martin Solveig / By Gergely Csatari - IMG_7013JamieWoon_2400, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34442682

  

Wczoraj w Paryżu odbyła się gala Złotej Piłki - plebiscytu "France Football" na najlepszego piłkarza roku. Wręczono także nagrodę dla najlepszej piłkarki i właśnie przy wręczaniu tej nagrody doszło do skandalu. Jeden z prowadzących galę zwrócił się do piłkarki z bardzo nietypowym pytaniem. Skonsternowana publiczność zamilkła.

Norweżka Ada Hegerberg została wybrana najlepszą piłkarką 2018 roku. Kiedy odbierała nagrodę, współprowadzący galę Martin Solveig niespodziewanie wypalił z pytaniem... "Czy potrafisz twerkować?". A warto dodać, że to taniec o zabarwieniu erotycznym, składający się z... prowokujących ruchów biodrami w przykucniętej postawie. Tego było już za wiele! Piłkarka stanowczo odpowiedziała "nie", po czym chciała zejść ze sceny.

Telewizja pokazała także reakcję piłkarza PSG Kyliana Mbappe, który skonsternowany siedział na widowni. Wszyscy byli w szoku, że Solveig pozwolił sobie na taką odzywkę do kobiety.

W internecie nie brakuje komentarzy na ten temat. Niektórzy twierdzą, że tym zachowaniem Solveig zapewnił sobie niezbyt chlubny tytuł na 2018 r. Może następnym razem się zastanowi, co mówi, jak prowadzi galę...

Mimo wszystko, Martin Solveig zamieścił w internecie przeprosiny. Jak dodał, był to tylko żart i wyjaśnił to z samą zwyciężczynią Złotej Piłki.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Nie będzie darmowych maseczek dla warszawiaków. Dlaczego?

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Miasto na razie nie przewiduje darmowych maseczek dla mieszkańców i przyjezdnych – poinformował podczas konferencji prasowej prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Dodał jednak, że miasto jest otwarte w tej kwestii na współpracę z wolontariuszami i różnymi fundacjami.

Prezydent stolicy pytany przez dziennikarzy podczas konferencji o to, czy miasto przewiduje darmowe maseczki dla warszawiaków i osób przyjezdnych stwierdził, że na razie nie. "Dlatego, że są zalecenia, żeby maski zmieniać. W związku z powyższym, to by oznaczało, że w Warszawie należy kupić miliony masek" – powiedział Rafał Trzaskowski.

Zaznaczył jednak, że miasto jest w kontakcie ze wszystkimi organizacjami, które przeprowadzają akcje wyposażania w maseczki.

- Jeżeli rzeczywiście się pojawi taka możliwość, żeby Warszawa te maski dostała, to oczywiście chętnie z tego skorzystamy

 – zapewnił prezydent stolicy.

Dodał, że jeżeli chodzi o zabezpieczenie środków ochrony osobistej, to w stolicy jest ich niedobór oraz, że miasto musi przede wszystkim zabezpieczyć tych, którzy są na pierwszej linii walki z koronawirusem, czyli personel szpitali.

- Natomiast jeżeli się pojawią możliwości, dzięki wolontariatowi, dzięki pracy bardzo wielu ludzi, bardzo wielu fundacji do tego, żeby tak wielką liczbę masek pozyskać, nawet po jednej dla każdego warszawiaka, to oczywiście jesteśmy otwarci na tego typu wsparcie i ze wszystkimi tymi organizacjami jesteśmy w kontakcie

 – mówił prezydent Warszawy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts