Ten smartfon bił rekordy na Black Friday! Skok sprzedaży nawet o... 300%

zdjęcie ilustracyjne / hihonor.com, mat. pras.

  

Marka smartfonów HONOR wprawiła rynki na całym świecie w niemałe osłupienie odnotowując robiące wrażenie wyniki sprzedażowe w weekend czarnego piątku i cyfrowego poniedziałku w Europie, USA i na Bliskim Wschodzie. Smartfony trafiły na szczyty bestsellerów w serwisie Amazon we Francji, Niemczech, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Tegoroczne wyniki oznaczają ogromny wzrost sprzedaży - o 250% - w porównaniu do roku 2017 w obszarach paneuropejskich od czarnego piątku do cyfrowego poniedziałku. Sprzedaż w Hiszpanii podskoczyła aż o 300%.
 
Model HONOR 9 Lite zajął pierwsze miejsce wśród bestsellerowych smartfonów w sieci w kategorii 150-200 EUR dzięki ofertom na wszystkie warianty, a model HONOR 10 zajął wysoką pozycję w czołówce 10 najpopularniejszych produktów w serwisie Amazon w weekend czarnego piątku. Oba rekordy potwierdzają rosnącą popularność smartfonów tej marki wśród kupujących w całej Europie.
 
Natomiast w USA zapotrzebowanie na model HONOR View 10 pobiło rekordy, a model został całkowicie wyprzedany w serwisach Amazon i Newegg w trakcie promocji z okazji czarnego piątku. W trakcie weekendu sprzedaż tego modelu znacznie podskoczyła także na Bliskim Wschodzie. W weekend czarnego piątku marka HONOR uplasowała się na pierwszej pozycji w kategorii telefonów we wszystkich kanałach sprzedaży w Finlandii. W Czechach całkowity wzrost sprzedaży smartfonów HONOR sięgnął 200% w porównaniu do roku 2017, a Model HONOR 10 osiągnął aż 300% wzrost rok do roku. W Polsce model HONOR Play zanotował wzrost sprzedaży o 500% w weekend Czarnego Piątku, a sieci Euronet, X-kom i Media Expert wyprzedały wszystkie egzemplarze w zaledwie dwie godziny. Całkowity wzrost sprzedaży w kraju sięgnął 150%.
 
Z kolei nowy model HONOR 8X cieszył się popularnością jako najlepszy nowy produkt i zajmował pierwsze miejsce wśród nowych produktów na Amazon Germany, a także zyskał status bestsellera w sprzedaży smartfonów w sieci we Francji [1] od wejścia na rynki międzynarodowe w październiku. W Rosji model HONOR 8X jest najczęściej sprzedawanym smartfonem w sieci i przebił wyniki poprzednika, modelu HONOR 7X, o 500%.
 
Takie wyniki są zdaniem ekspertów potwierdzeniem coraz większej popularności modeli wyposażonych w sztuczną inteligencję, w tym HONOR 10 z wiodącym w branży systemem podwójnego aparatu ze sztuczną inteligencją i szklaną obudową 3D z oszałamiającą powłoką optyczną w nanoskali oraz HONOR Play z wrażeniem grania w 4D oraz GPU Turbo i rozpoznawaniem w czasie rzeczywistym.
 
Jestem zadowolony i wdzięczny za wsparcie, które otrzymaliśmy od konsumentów w tegorocznych wyprzedażach z okazji Czarnego Piątku. Najnowsze skoki sprzedaży podsumowują bardzo pomyślny rok dla marki HONOR. Wyglądamy podobnych wyników szybkiego wzrostu w roku 2019. Nieprzerwanie opracowując innowacyjne technologie i przełomowe wzornictwo produktów, będziemy nadal zapewniać najlepsze smartfony z niedoścignionymi wrażeniami dla użytkowników na potrzeby konsumentów z całego świata.
- skomentował całe zamieszanie wokół marki George Zhao, prezes firmy HONOR.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PR Newswire, hihonor.com, centrumprasowe.pap.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Nowe taśmy! Co prezes NIK K. Kwiatkowski mówił o sędziach? "W du**ch im się poprzewracało"

Krzysztof Kwiatkowski / Filip Błażejowski/Gazeta Polska

  

Portal tvp.info ujawnil kolejne nagrania - tym razem z restauracji Amber Room z 10 czerwca 2014 r. Na taśmach słyszymy głosy ówczesnego najbogatszego Polaka Jana Kulczyka i prezesa NIK-u Krzysztofa Kwiatkowskiego, którzy rozmawiają między innymi o prywatyzacji spółki Ciech. W pewnym momencie Kwiatkowski pokusił się również o ocenę pracy sędziów. - Niestety im się w du**ch poprzewracało trochę… – mówi prezes NIK do Kulczyka.

Portal tvp.info dotarł do nagrań z rozmowy między Janem Kulczykiem a Krzysztofem Kwiatkowskim, która dotyczyła prywatyzacji spółki Ciech. 

Stenogram z rozmowy Kulczyk-Kwiatkowski z czerwca 2014 r.:

JAN KULCZYK:  Jak się cieszę, że zacząłem normalnie, ta sprzedaż tego Ciechu taki był… wszyscy odebrali to…

KRZYSZTOF KWIATKOWSKI: Patrzyłem na to jak na papierek lakmusowy, jak się zachowają co poniektórzy 

JAN KULCZYK: Czyli teraz już krótko mówiąc – można 

KRZYSZTOF KWIATKOWSKI: Normalnieje 

JAN KULCZYK: Teraz już, bo ja myślę, że i Donald i wszyscy zobaczyli, że nie będzie z tego tytułu miał jatki

KRZYSZTOF KWIATKOWSKI: Rozmawiałem z Wojtkiem Karpińskim i on mówi: Jestem ciekaw reakcji, bo Donald mi dał zieloną rękę, ale mówi – no zobaczymy, jak to pójdzie (śmiech) 

JAN KULCZYK: Że dał zielone światło? 

KRZYSZTOF KWIATKOWSKI: Tak, dał mu zielone światło, ale jednocześnie mówił „bierzesz to na własną głowę” no. Jak to Donald. 

Później w czasie rozmowy w Amber Room Kwiatkowski pokusił się o szczerą ocenę pracy sędziów.

Ja bym powiedział tak (…) środowisko sędziowskie mi groziło protestami, że jak śmiem w ogóle wprowadzać możliwość oceny pracy sędziego. Ja mówię: a które środowisko nie podlega ocenie? (…) prowadzone przewlekle postępowanie czy nie prowadzone? Niestety im się w d**ach poprzewracało trochę…

– mówi Kwiatkowski do Kulczyka.

Fot./screen/tvp.info

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: tvp.info, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl