Znamy terminarz Polaków w eliminacjach Euro 2020. Pierwszy mecz z Austrią!

Zdjęcie ilustracyjne / Fot Fotomag/Gazeta Polska

  

Znamy już terminarz piłkarskiej reprezentacji Polski w przyszłorocznych eliminacjach Mistrzostw Europy. Rozpoczniemy je 21 marca wyjazdowym pojedynkiem z Austrią.

Z racji tego, że Polacy znaleźli się w grupie sześciozespołowej, to w przyszłym roku nie będą grali meczów towarzyskich, a jedynie 10 spotkań o punkty eliminacji Mistrzostw Europy. Rywalami Polaków w grupie G będą Austria, Izrael, Słowenia, Macedonia i Łotwa.

Poznaliśmy już terminarz spotkań - na "pierwszy ogień" pójdzie Austria, z którą Polacy zagrają 21 marca na wyjeździe. Trzy dni później zmierzą się u siebie z Łotwą. Eliminacje zakończymy 19 listopada 2019 roku spotkaniem ze Słowenią.

Terminarz meczów reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw Europy 2020:

21.03.2019: Austria - Polska
24.03.2019: Polska - Łotwa
 7.06.2019: Macedonia - Polska
10.06.2019: Polska - Izrael
 6.09.2019: Słowenia - Polska
 9.09.2019: Polska - Austria
10.10.2019: Łotwa - Polska
13.10.2019: Polska - Macedonia
16.11.2019: Izrael - Polska
19.11.2019: Polska - Słowenia

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Bogacili się na cudzym nierządzie. Prokuratura Krajowa: Zatrzymano dwie osoby w śledztwie CBŚP

/ / twitter.com/theliptv

  

Na polecenie prokuratora funkcjonariusze CBŚP zatrzymali dwie osoby w śledztwie dotyczącym zorganizowanej grupy przestępczej czerpiącej korzyści z cudzego nierządu - podała dziś rzecznik Prokuratury Krajowej Ewa Bialik.

Jak wskazała rzeczniczka Prokuratury Krajowej, to kolejne zatrzymania w tej sprawie. "Dotychczas w październiku 2019 roku funkcjonariusze CBŚP zlikwidowali 10 agencji towarzyskich, które działały na terenie województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego i zatrzymali 4 osoby" - podkreśliła prokurator.

Wskazała, że kolejna dwójka: 29-letnia kobieta oraz 26-letni mężczyzna zostali zatrzymani w powiecie ełckim. "W miejscach zamieszkania funkcjonariusze przeprowadzili przeszukania i zabezpieczyli sprzęt elektroniczny oraz dokumenty, które zostaną poddane analizie przez prokuratora" - dodała.

Według informacji śledczych, zatrzymana 29-letnia kobieta mogła zajmować się dostarczaniem środków antykoncepcyjnych wśród kobiet pracujących w agencjach, a 26-letni mężczyzna miał wyszukiwać lokale, które były wykorzystywane do prowadzenia agencji towarzyskich.

"Prokurator Podlaskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Białymstoku przedstawił zatrzymanym zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej" - powiedziała Bialik, która dodała, że za zarzucane im czyny może grozić do 5 lat więzienia.

Wobec dwójki zatrzymanych prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci poręczeń majątkowych, dozoru Policji oraz zakazu opuszczania kraju.

Prokurator przypomniała, że grupa, do której mieli należeć zatrzymana 29-latka i 26-latek, działała w okresie od 2016 roku do października 2019 roku w województwach podlaskim i warmińsko-mazurskim.

Członkowie grupy czerpali korzyści majątkowe z prostytucji kobiet uprawiających nierząd w specjalnie w tym celu wynajmowanych przez członków grupy lokalach mieszkalnych i na określonych warunkach. Za każdy dzień pobytu w wynajętym mieszkaniu kobiety płaciły od 100 do 200 złotych. Grupa osiągnęła z nierządu korzyści w wysokości nie mniejszej niż 350 tysięcy złotych

- dodała.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts