To jest już obsesja! Były lider Pink Floyd nawołuje Meksykanów do... stawiania oporu Kaczyńskiemu!

Jeżeli myśleliście, że w Meksyku niewiele słyszeli o Jarosławie Kaczyńskim, to jesteście w błędzie. O to, żeby miejscowi fani muzyki dowiedzieli się więcej o prezesie PiS zadbał sam Roger Waters, były lider Pink Floyd. Wyświetlił on na telebimie nazwisko byłego premiera Polski z adnotacją, by... mu się przeciwstawić.

Roger Waters
By Brennan Schnell from Canada (Roger WatersUploaded by Harold) [CC BY 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia Commons

Roger Waters nie pierwszy raz miesza się do polskiej polityki. Tym razem zrobił to na koncercie w Meksyku, gdzie na telebimie wyświetlono napis, mówiący o tym, żeby przeciwstawić się Jarosławowi Kaczyńskiemu w Polsce. 

Dziwi fakt, że Roger Waters tak bardzo upodobał sobie Polskę. Tym bardziej, że jest wiele krajów, jakich nie ośmiela się krytykować - na przykład Rosja. W związku z tym pada pytanie...

Waters "błysnął" także w Polsce. Podczas koncertu w Gdańsku były lider zespołu Pink Floyd wystąpił w koszulce z napisem KOD, a telebimy nad nim wyświetlały napis „Konstytucja”, co miało być wyrazem poparcia dla polskiej "totalnej opozycji".

Warto przypomnieć jak muzyk zachwalał Władimira Putina i jego rządy w Rosji. Wiele o Watersie mówi sam fakt, że rozmawiał z propagandową telewizją Kremla - Russia Today. Rozmowa dotyczyła amerykańskiej i rosyjskiej polityki. Waters nazwał Donalda Trumpa „wyjątkowo głupim”, „matołkiem, ciamajdą”.

 W porównaniu z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, Trump to kompletny błazen, który  nie ma sensu. Nic o niczym nie wie. (…) Putin może jest głodny władzy, ale przynajmniej jest spójny. Przynajmniej umie napisać w całości zdanie. Przynajmniej czyta o sytuacjach politycznych w miejscach, w których jest zaangażowany jego kraj.

– mówił Roger Waters.

 Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

 

#Roger Waters #Jarosław Kaczyński #koncert

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo