Na płycie stadionu spłonął namiot o wymiarach 10 na 5 metrów ustawiony na lodowisku. Ogień uszkodził też jedną z reklam. Teraz policja ustala przyczyny pożaru.

Pożar został natychmiast zauważony przez ochronę stadionu, wdrożone zostały procedury bezpieczeństwa i powiadomiono właściwe służby. Po szybkiej reakcji Straży Pożarnej ugaszono namiot. W tej chwili trwają prace porządkowe

- napisano w komunikacie na stronie www.zimowynarodowy.pl

Katarzyna Tyska, rzecznik Zimowego Narodowego informuje, że stadionie trwają "intensywne prace, mające na celu ponownego otworzenia lodowiska".

Podczas pracy nad wszystkimi projektami odbywającymi się na PGE Narodowym, w tym podczas przygotowywania Zimowego Miasteczka, priorytetem jest bezpieczeństwo zarówno naszych gości, jak i naszych partnerów. Dzięki dbałości o wszystkie atesty oraz materiały najwyższej jakości pożar nie rozprzestrzenił się, a my dołożymy wszelkich starań, aby goście Zimowego Narodowego mogli jeszcze dziś korzystać z atrakcji.

- Prosimy o obserwowanie strony internetowej www.zimowynarodowy.pl oraz profilu Zimowego Narodowego w serwisie Facebook, gdzie opublikujemy informacje o ponownym otwarciu projektu - dodano na stronie www.zimowynarodowy.pl.