Samochód wjechał w... łosia. Zdjęcia dają do myślenia

samochód po zderzeniu z łosiem / lubelska.policja.gov.pl

  

O dużym szczęściu mogą mówić mieszkanki Chełma, które podróżując samochodem uderzyły w łosia wbiegającego nagle na jezdnię. Do zdarzenia doszło na DK-12. Masywne zwierzę poważnie uszkodziło samochód i nie przeżyło zderzenia.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Chojno Nowe Drugie. Przed jadący samochód marki Ford wbiegł nagle łoś.

- Pomimo hamowania nie udało się uniknąć zderzenia ze zwierzęciem. Łoś poważnie uszkodził samochód i nie przeżył uderzenia – relacjonuje policja.

W kolizji kierująca oraz jadąca z nią 61-letnia pasażerka nie odniosły poważniejszych obrażeń ciała.

- Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i ograniczenie prędkości w rejonie kompleksów leśnych, łąk i terenów zakrzaczonych, gdzie prawdopodobieństwo nagłego pojawienia się dzikich zwierząt na drodze jest bardzo duże. Zderzenie nawet z niewielkim zwierzęciem jest groźne. Oprócz poważnych uszkodzeń pojazdu prowadzi również często do obrażeń ciała osób nim podróżujących – informuje policja.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, lubelska.policja.gov.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Ponad sto przypadków koronawirusa

/ Davidmau (sxc.hu)

  

- We Włoszech jest już ponad sto przypadków zarażenia koronawirusem - poinformowały media za lokalnymi władzami. Najwięcej zachorowań jest w regionie Lombardia na północy, chorych jest tam 89 osób. W ostatnich dniach zmarło dwoje siedemdziesięciolatków.

Liczba zachorowań rośnie w bardzo szybkim tempie. Drugim regionem, w którym potwierdzane są kolejne przypadki, jest Wenecja Euganejska.

Obszary na północy, na których wystąpił koronawirus, zostały uznane za "czerwoną strefę". Jedenaście gmin, zamieszkanych przez 50 tysięcy ludzi, zamknięto. Nie można do nich się dostać ani ich opuścić. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts