Widziałeś go? Jest podejrzany o zabójstwo

Wielkopolscy policjanci poszukują 62-latka podejrzewanego o zabójstwo mężczyzny oraz usiłowanie zabójstwa kobiety. Policja opublikowała jego wizerunek; osoby, które w ostatnim czasie widziały poszukiwanego, lub mają informacje o miejscu jego pobytu, proszone są o pilny kontakt z policją.

poszukiwany mężczyzna
wielkopolska.policja.gov.pl

Jak tłumaczył mł. asp. Piotr Garstka z wielkopolskiej policji, 62-latek mieszkający we Wrześni jest podejrzewany o zabójstwo mężczyzny, do którego doszło 27 listopada w Ksawerowie, oraz o usiłowanie zabójstwa kobiety 26 listopada we Wrześni.

Policja wskazuje, że mężczyzna może poruszać się rowerem miejskim z charakterystycznym mocno wystającym "rogiem" przy kierownicy z prawej strony oraz z metalowym koszykiem na bagażniku.

- Gdy był ostatnio widziany, ubrany był w ciemne spodnie i czapkę, czarną kurtkę oraz grube, czarne rękawice na dłoniach – podkreślił Garstka.

Dodał, że policjanci prowadzący śledztwo proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny. Funkcjonariusze czekają na każdą wiadomość pod całodobowymi numerami telefonu: 61-84-131-11, 61-437-52-00, bądź pod numerem alarmowym 112.

foto:wielkopolska.policja.gov.pl

 

 



Źródło: PAP, niezalezna.pl,

#Wielkopolska #policja #poszukiwany #zabójstwo #września

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...



Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo