Szwedzi dziękują strażakom z Polski. Wzruszająca kampania wizerunkowa

Straż Pożarna - zdjęcie ilustracyjne / facebook.com/Volvo-Trucks-Polska

  

Tego nie da się zapomnieć. Polscy strażacy, którzy pojechali na ratunek szwedzkim lasom, byli witani i żegnani w tym kraju z oklaskami. Nie zostało to zapomniane i po kilku miesiącach od zakończenia akcji ratunkowej. Szwedzka marka Volvo właśnie rozpoczęła kampanię wizerunkową pod hasłem „Strażacy - dziękujemy!”.

Jak pisał w lipcu br. portal niezalezna.pl, strażacy z Polski pojechali do Szwecji, by pomóc tamtejszym służbom w walce z pożarami w środkowej części kraju. W podróż wyruszyły 44 wozy ratowniczo-gaśnicze i prawie 140 strażaków. To, co rzuciło się w oczy mediom, to nieopisana wdzięczność Szwedów, którzy wyszli na ulice, by z radością przywitać Polaków.[polecam: https://niezalezna.pl/231343-nasi-juz-tam-sa-szwedzi-wyszli-na-ulice-by-przywitac-polskich-strazakow-wideo]

Cieszymy się, że wracamy do domu i do naszych rodzin - powiedział już po zakończeniu akcji dowódca polskich strażaków w Szwecji mł. brygadier Michał Langner z KG PSP. Na dzień przed powrotem Polaków szwedzka Cywilna Agencja Sytuacji Kryzysowych (MSB) opublikowała pełną trasę, którą dziś wracali nasi strażacy z prośbą do obywateli o podziękowanie im po ich drodze. W samym porcie strażaków uroczyście pożegnała Polonia.

Teraz szwedzka firma Volvo rozpoczęła kampanię wizerunkową, głównym elementem której są spoty, w których wystąpili polscy strażacy. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, emisja spotu inicjuje tydzień poświęcony polskiej Straży Pożarnej. Na profilu Volvo Trucks Polska w ramach kampanii umieszczane są zdjęcia i krótkie filmy poświęcone strażakom. Dodatkowo powstał film, w którym pokazano nowy nabytek strażaków z OSP Przybysławice i informacje o przekazaniu kontenera ćwiczebnego ufundowanego przez Volvo Trucks dla strażaków z gminy Miechów. Kampania jest połączona z nową filozofią marki Volvo – 4Poland, zgodnie z którą firma skupia się na tworzeniu produktów specjalnie na polski rynek.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalena.pl, wirtualnemedia.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

PiS podjął decyzję ws. von der Leyen

/ FLICKR.COM/Dan Portnoy/CC BY 2.0

  

- Delegacja Prawa i Sprawiedliwości zdecydowała, że poprze kandydaturę Ursuli von der Leyen na przewodniczącą Komisji Europejskiej - poinformował europoseł Karol Karski. Dodał, że taka decyzja została podjęta na posiedzeniu grupy.

W Parlamencie Europejskim w Strasburgu rozpoczęło się głosowanie nad kandydaturą von der Leyen na nową przewodniczącą Komisji Europejskiej.

Aby objąć to stanowisko, potrzebuje ona poparcia bezwzględnej większości (50 proc. plus jeden) członków PE, czyli obecnie 374 posłów. Głosowanie jest tajne i odbędzie się przy użyciu papierowych kart do głosowania. Jeśli kandydatka nie uzyska bezwzględnej większości, Rada Europejska będzie musiała wysunąć inną kandydaturę.

Jeśli kandydatura zostanie przegłosowana, rozpocznie się praca nad składem nowej Komisji

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl