Lis kompletnie odleciał? Takiej okładki, jak ta „Newsweeka”, nie wymyślił jeszcze nikt!

Tomasz Lis / Fot Fotomag/Gazeta Polska

  

Tomasz Lis nie od dziś sympatyzuje z "totalną opozycją", ale z tą okładką "Newsweeka" to już przesadził. Niewykluczone, że sam Donald Tusk poczuje się niezręcznie, gdy zobaczy siebie... na białym koniu. Na razie internauci kwituję tę okładkę śmiechem, twierdząc, że to przerost formy nad treścią. I trudno się nie zgodzić.

Lis wrzucił dziś na Twittera najnowszą okładkę swojego tygodnika, a tam... Tusk na białym koniu. Nie, to nie jest science fiction tylko okładka gazety, jaka jutro pojawi się w kioskach. Powiedzieć, że to gruba przesada, to jak nic nie powiedzieć - Lis właśnie w taki sposób zapowiada ewentualny powrót Tuska do Polski, po to by startować w wyborach prezydenckich w 2020 roku.

Okładka na pewno wzbudzi wiele komentarzy, ale pierwsze są dość sceptyczne. Internauci zwracają uwagę, że chyba jednak Lis - delikatnie mówiąc - przesadził z gloryfikowaniem Tuska.

Tymczasem z badania dla TVN24 i "Faktów" TVN wynika, że 37 proc. respondentów oczekuje powrotu na stałe Donalda Tuska do Polski i zaangażowania się w krajową politykę, ale... 51 proc. nie ma takich oczekiwań i nie chce, żeby Tusk wrócił do kraju – 27 proc. wskazało na odpowiedź "zdecydowanie nie", a 24 proc. na "raczej nie".

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Włochy: Salvini wygrywa!

/ English: Ministry of the InteriorItaliano: Ministero dell'interno [CC BY 3.0 it (https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/it/deed.en)]

  

Federalistyczna koalicyjna Liga Północna Matteo Salviniego wygrała we Włoszech niedzielne wybory do Parlamentu Europejskiego, zdobywając według exit polls od 27 do 31 procent głosów - to sondaże podane przez telewizję RAI tuż po zamknięciu lokali wyborczych o godzinie 23.

Według sondaży exit poll na drugim miejscu jest opozycyjna centrolewicowa Partia Demokratyczna, która uzyskała od 21 do 25 proc. głosów. Drugie ugrupowanie koalicji rządowej, populistyczny Ruch Pięciu Gwiazd, otrzymało od 18,5 do 22,5 proc. głosów.

Frekwencja wyniosła około 50,4 proce.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl