Szokujące zachowanie Nitrasa względem posłanki PiS. Świadek zdarzenia: Czuję absolutny niesmak

– Jedyne, co mogę powiedzieć to to, że zachowanie posła Nitrasa było dla mnie absolutnym zaskoczeniem i czuję absolutny niesmak – powiedział w rozmowie z Niezalezna.pl poseł ugrupowania Kukiz'15, Grzegorz Długi, który był świadkiem skandalicznego zachowania posła PO, Sławomira Nitrasa względem poseł PiS, Iwony Arent.

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Poseł Iwona Arent z Prawa i Sprawiedliwości złożyła zawiadomienie do prokuratury na posła Platformy Obywatelskiej Sławomira Nitrasa, który uderzył ją i publicznie znieważył, używając przy tym wulgarnych słów.

W rozmowie z portalem Niezalezna.pl poseł Iwona Arent (PiS) ujawniła, kiedy doszło do skandalicznego zachowania posła PO, Sławomira Nitrasa. Jak powiedziała nam poseł PiS, Nitras publicznie ją obrażał oraz... kopnął w udo!

Świadkiem tego skandalicznego zdarzenia był m.in. poseł ugrupowania Kukiz'15, Grzegorz Długi. W rozmowie z Niezalezna.pl przyznał, że nie bardzo chciałby tę sprawę komentować, ponieważ domyśla się, że będzie mieć ona dalszy ciąg.

Jedyne, co mogę powiedzieć to to, że zachowanie posła Nitrasa było dla mnie absolutnym zaskoczeniem i czuję absolutny niesmak – dodał poseł Grzegorz Długi.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Nitras #Arent #Grzegorz Długi

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo