Kubica w Formule 1, a w sieci... KUBICOMANIA! Polacy gratulują mu wielkiego powrotu

Robert Kubica / By Mark McArdle - Flickr: Robert Kubica, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=14140462

  

W mediach społecznościowych zapanowała "Kubicomania" po tym, jak ogłoszono, że Robert Kubica wraca do ścigania się w Formule 1. Wszyscy składają gratulacje polskiemu kierowcy, a niektórzy mówią wprost - od następnego sezonu zmieni się także weekendowy tryb życia wielu milionów naszych rodaków.

"To wielki dzień dla polskiego sportu" - tak powrót Kubicy do Formuły 1 skomentował Patryk Jaki. 

Kibice również wpisują swoje opinie po tej fantastycznej wiadomości. Kubica wraca do Formuły 1, a Polacy są z tego powodu dumni. Niektórzy przyznają: nie wierzyliśmy w jego powrót. A jednak - udało się!

Inni wyznają, że... znów będą interesować się Formułą 1. 

A tymczasem - z przymrużeniem oka - podobno od 2019 roku weekendy w polskich domach będą wyglądać zupełnie inaczej...

Robert Kubica w przyszłym sezonie będzie kierowcą wyścigowym w zespole Williams-Mercedes - poinformował dziś rywalizujący w Formule 1 team. 33-letni Polak poprzednio w zmaganiach o mistrzostwo świata brał udział w 2010 roku.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Tragedia w kopalni "Murcki-Staszic". Nie żyje dwóch górników

KWK Murcki-Staszic / CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3144242

  

Dwaj pracownicy działu wentylacji kopalni Murcki-Staszic w Katowicach zmarli dzisiaj na poziomie 900 m. Według wstępnych hipotez znaleźli się w atmosferze niezdatnej do oddychania.

Poinformował o tym rzecznik Polskiej Grupy Górniczej, do której należy kopalnia, Tomasz Głogowski.

Nieprzytomnych kolegów znaleźli inni górnicy. Wezwany lekarz stwierdził ich zgon.

- W kopalni nie odnotowano żadnego wstrząsu. Podejrzewamy, że znaleźli się w atmosferze niezdatnej do oddychania. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśni powołana w tym celu komisja

– powiedział Głogowski. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl