Inteligentna półka podbija rynek!

inteligentna półka - zdjęcie ilustracyjne / media.surgecloud.co

  

Inteligentna Półka, o której informowaliśmy już na łamach portalu niezalezna.pl została doceniona przez branżę. Firma Surge Cloud – producent innowacyjnego wynalazku została nagrodzona w konkursie Food & Retail Start-up, podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu, za stworzenie systemu, który ma za zadanie zoptymalizować koszty obsługi zatowarowania oraz zniwelować straty spowodowane brakiem danej kategorii na półce.

- Przyznanie nagrody podczas FRSiH utwierdza nas w przekonaniu, że kierunek, który obraliśmy w rozwoju naszego biznesu jest zgodny z oczekiwaniami branży. Dzięki pracy całego zespołu tworzymy rozwiązania, które mają za zadanie usprawnić proces sprzedaży oraz zwiększyć optymalizację kosztów, które są ponoszone przez branżę handlową – mówi Marcin Dąbrowski CEO Surge Cloud, który odbierał nagrodę podczas wydarzenia.

Inteligentna Półka to rozwiązanie, które posiada zaimplementowane czujniki, mające za zadanie zbierać dane w czasie rzeczywistym m.in. o tym, co znajduje się na półce, w jaki sposób ustawione są produkty oraz czy są przenoszone przez klientów. Uzyskane w ten sposób informacje, dają możliwość lepszej ekspozycji produktu, uzupełnienia braków towarowych oraz lepszego poznania zachowań konsumentów.
 
Tego typu innowacje są odpowiedzią na problemy z jakimi boryka się branża retail, takimi jak: niedostępność produktów, wysokie koszty inwentaryzacji oraz olbrzymią ilość wyrzucanego jedzenia.
 
Forum Rynku Spożywczego i Handlu to największa konferencja dedykowana sektorowi spożywczemu oraz handlowemu w Polsce. Co roku w Warszawie, spotykają się przedstawiciele organizacji branżowych, największych firm sektora spożywczego, producenci, przetwórcy, dystrybutorzy i handlowcy oraz osoby mające realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym.  
 
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, infowire.pl, media.surgecloud.co

Tagi

Wczytuję komentarze...

Gromko (PiS) senatorem z Białegostoku

/ Facebook/@Mariusz_Gromko

  

Jak wynika z danych cząstkowych z 63,86 proc. komisji wyborczych w tym okręgu, opublikowanych w poniedziałek rano przez PKW, „Mariusz Gromko (PiS) zdobędzie mandat senatorski w okręgu nr 60 obejmującym powiaty białostocki i sokólski oraz miasto Białystok”.

Okręg nr 60 to jeden z trzech okręgów w wyborach do Senatu w woj. podlaskim. O mandat walczyły tam cztery osoby.

Z informacji zamieszczonych na stronie internetowej PKW - w oparciu o dane z 235 na 368 obwodowych komisji wyborczych - wynika, że na Mariusza Gromkę oddano 45,88 proc. (63310 głosów).

Drugi wynik uzyskał kandydat Koalicji Obywatelskiej Zbigniew Nikitorowicz z poparciem 34 proc. (46916 głosów), trzeci - Wanda Jankowska z Kukiz'15 do Senatu (10,32 proc. czyli 14243 głosy), a czwarty - senator obecnej kadencji Jan Dobrzyński (najpierw PiS, potem niezrzeszony), startujący z własnego komitetu Zjednoczona Prawica, którego w tych komisjach wyborczych poparło 9,8 proc., czyli 13522 głosujących.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl